Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ez az 5 pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ez az 5 pasi közül melyik tetszik nektek a legjobban, melyiket választanátok? És miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Sorrend is jöhet.


2016. júl. 13. 16:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

5. (Liverpool drukkerként nem is mondhatok mást, de amúgyis 10/10)

1.

4.

2.

3.

18L

2016. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 cukilányka 0.0 ***** válasza:
14%

Egyik sem jön be, illetve két párkapcsolat elég egyszerre, így most eleve nem játszik senki.


20L

2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik.... :l
2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hát eléggé egy kaptafa. Nekem nem jönnek be a déli típusú férfiak, meg nekem egy kicsit nyálasak voltak. Ha nagyon muszáj akkor az első, de csak a többiekhez viszonyítva jobb, amúgy egyáltalán nem tetszik ő sem.
2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

1, Borostás török, nem jön be.

2, Szemöldöke mint egy partfis.

3, A tornádó a haját beállította még tavaly. Jövőre nőnek is mehetne ilyen hajjal.

4, Az eddigiek összevetve, szörnyű.

5, Lenyalt haj nem jön be.

Férfit nem linkelnél inkább?!

2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

1, 4, 5. Nincs sorrendben, és jöhetnek így egymás után, aztán megint, újra és újra... :D

Viccet félretéve: Ők kb. az én életkorom, a többi még csak kisfiú hozzám képest.

2016. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Az első nagyon tetszik, a legférfiasabb mindegyik közül.

A negyedik már túl tökéletes, mintha kb. rajzolták volna, egy ilyen pasi mellett biztos, hogy kisebbségi komplexusos lennék.

A másodiknak szép a szeme de van valami ellenszenves benne.

A harmadik átlagos, nem csúnya, de nem is esek hasra tőle.

Az utolsó még helyeske.

2016. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Egyik sem mert mindegyik egy típus. Sötét hajat nem kedvelem, sem a nagyon karakteres arcot. Mindegyiknek van egy kis metroszexuális beütése. Tényleg pasi kategória, nem férfi.
2016. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

1. török

2. ez nem tudom ki

3. iráni

4. szír

5. megint török

Ez valami Mr. Immigrant 2016?


Na jó, Emre Can bejön, meg a szulejmános pasi is :D

2016. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, az utca embere nem ilyen, a többség számára nem ilyen férfiakból lehet választani.
2016. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!