Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Ez az 5 pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ez az 5 pasi közül melyik tetszik nektek a legjobban, melyiket választanátok? És miért?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Sorrend is jöhet.


2016. júl. 13. 16:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Egyik sem az ideálom, talán az elsőnek van a legszimpatikusabb arca, olyan kedvesnek tűnik. De ő is szöges ellentéte annak, ami nekem bejön.
2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Az első és az utolsó ikrek is lehetnének. Mondjuk ez a típus még nekem oké, 30-as vagyok, korban nem tűnik fiatalabbnak nálam. A másik 3 egyáltalán nem jön be.


De ha igazán érdekel a véleményem, Harrison Ford és Carlo Pedersoli fiatalon jó pasik voltak és az olyan típusok most is tetszenek.

2016. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hat akkor ugy tunik, nekem van borzalmas izlesficamom, de nekem mind tetszik. Legkevesbe talan a 3as, de csak azert mert o "atlagos".

A tobbi nagyon jo, foleg az egyes es az otos.

2016. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyébként az első 31, az utolsó meg 22 éves :D
2016. júl. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
3., esetleg 2.
2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Noblesse Oblige ***** válasza:

1. "Az ördög ügyvédje"

2. "A kissrác"

3. Arcra ez tetszik a legjobban

4. Ennek a szeme tetszik, de a haja ennek is katasztrófa.

5. Ő a "Háremőr"

2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem mind zsánerbe vág, 2.3.4. még gyerekek, 5. szép nagyon, 1. meg olyan jófejnek tűnik. Amúgy én valószínűleg a legköcsögebbet választanám, mert valahogy mindig abba sikerül beleválasztani.
2016. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Első és az utolsó jön be.Helyesek,szeretem ha kicsit borostás a pasi.Divatosak ők is,viszont nem túlzottan mint a többi képen,hanem olyan visszafogottan :) Valamint ők ketten érettebbnek is néznek ki a többieknél.
2016. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fujj, egyik se.. Nem szeretem a beképzelt és metroszexuális pasikat
2016. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!