Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek bele itt kevesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek bele itt kevesen az élő találkozásba?

Figyelt kérdés

erről az oldalról beszélek

volt pár ember akit megismertem volna,de mindig vissza lettem utasítva.

Ti tapasztaltátok ezt?



2016. júl. 14. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a gyakori kérdések oldal, nem barát kereső és nem társkereső. Az eredeti cél az volt, hogy akár ciki kérdéseket is feltehessen valaki anoním módon. ínem tapasztaltam, mert ha ismerkedni szeretnék bármilyen célból, akkor nem itt tenném. Vannak erre megfelelő oldalak.
2016. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1:

Én is válaszolni vagyok itt, nem ismerkedni, mégis sokakkal megismerkedtem már innen. Egyszerűen egy-egy érdekes téma miatt átmentünk privát levelezésbe, aztán kiderült, hogy vannak közös pontok és akkor miért ne? Nem volt célom itt ismerkedni, vagy kapcsolatot keresni, mégis volt jópár már.

2016. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre hogy ismerkedne itt sok nő csak valamiért félnek hogy te vagy a sorozatgyilkos meg ilyenek
2016. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert sok itt a beteg es perverz alak. Idaig egy pasival talalkoztam innen, na azt nem bantam meg.. de akkor is ovatos vagyok. Meg ritka az olyan akivel kozel lakunk egymashoz.
2016. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, nekem már volt pár levelező partnerem aki mondta, hogy szívesen találkozna velem, meg volt akivel én találkoztam (volna) szívesen...

akivel eddig élőben szerettem volna találkozni és fel is hoztam azzal sikerült is...


23F

2016. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel ronda vagyok, jobb minél később. Hátha addig megkedvel...
2016. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyuszik a csajok, amit reszben meg is ertek
2016. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csak ezen az oldalon van így.
2016. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 2, első vagyok. Nem válaszolok privátra, nem is értem miért nem lehet beállítani hogy fogadok-e privátot vagy sem. Van elég ismerősöm/barátom/partnerem, rájuk sincs elég időm. nem hogy vadidegenekkel találkozzam.
2016. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Nem szép dolog ezzel arcoskodni.

2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!