Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl régimódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl régimódi vagyok, és ezért nem találok hozzám hasonló fiút? (mivel nagyon kevesen vannak)

Figyelt kérdés
Engem egy átlagos tizenéves fiú viselkedése kiakaszt, példaként taszít az egoizmus, a tiszteletlenség és az érzéketlenség.
2014. márc. 15. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, csak foglalt :S
2014. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tizenéves.
2014. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem is isnerkedős célú kérdés.
2014. márc. 15. 01:39
 4/14 anonim ***** válasza:

mit jelent az hogy régi módi ?

egoizmus ? gondolsz itt a színes tollú manapság elterjedt madarakra ?

tiszteletlenség én pl csak annak adom meg akitől viszont megkapom.

érzéketlenség erről nem mindenki tehet hogy mennyire érzékeny vagy sem.

2014. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Baromi sok régimódi fiatalember van, csak éppen nem veszitek emberszámba őket. A te környezetedbem is kell lennie minimum egy tucatnak.
2014. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet célszerűbb lenne kicsit idősebbekkel ismerkedned. Szomorú, hogy mindig az ilyen emberek nem találnak párt.
2014. márc. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A "régimódi" fogalomba mi tartozik még bele? Vannak "régimódi" erkölcsi normatíváid? Tudod még részletezni egy picit?
2014. márc. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Lecsaplak a bunkósbotommal és a hajadnál fogva bevonszollak a barlangomba.Remélem ez elég régimódi neked.
2014. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagy mint a mostaniak, csak olyan cuccokat hordasz, mint amilyet nagyanyám. Mi tényleg kevesen vagyunk és meg válogatjuk kivel jövünk össze és már én is foglalt vagyok.
2014. márc. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ez neked újmódi viselkedés, akkor én is régimódi vagyok és nem találok párt...Szóval jah.Engem meg az átlagos tizenéves lányok viselkedése akaszt ki.
2014. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!