Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások miről tudnak beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miről tudnak beszélgetni az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés

Én valahogy semmiről nem tudok lányokkal beszélgetni. Nem izgulok, csak egyszerűen nincs téma. Mindig csak az első 2-3 alkalomig jutottunk el, tovább nem... Sok minden van, ami érdekel, de mindig ugyanaz legyen a téma?

El nem tudom képzelni, hogy mások hogyan haladnak egyik randiról a másikig. Nyilván nem megy úgy, hogy mindig csak filmek, közös érdeklődési kör, stb. Hát még a házasok! Őket még annyira se tudom elképzelni...

Írhat bárki. Ti miről beszélgettek a nőkkel/férfiakkal? Oké, hogy nem kell megállás nélkül, de azért egész nap se lenne jó hallgatni...



2016. júl. 14. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen felfogású emberrel beszélsz,mert vannak bunkók,sötétek,okosabbak,nem érdekli miről beszélsz,érdekli meghallgat, meghallgat de csak megakar izélni,válógass
2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van, akivel semmit, van, akivel szinte bármiről. Ez attól függ, mennyire vagyunk egymásra hangolódva.
2016. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ne úgy állj neki, hogy egy lánnyal mit lehet beszélgetni... Hanem egy másik emberrel.

Van, akivel bármiről lehet, a focitól kezdve a gyerekkori emlékeken át a napi hírekig, és van aki addig jut el agyban, hogy mi volt az Éjjel-nappal Budapestben tegnap, és húúú mi volt a Soundon.


Ez nemtől független.

2016. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Nálam ott volt a trükk mindig,hogy KIZÁRÓLAG okos-intelligens nőket engedtem csak közel magamhoz világ életemben...Viszont az ilyenekkel mindig lehet valamiröl beszélni...Pont azért,mivel intelligens-okos hölgyek...
2016. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Bármiről. Egymásról. Elmesélünk érdekes vagy humoros sztorikat, amiről eszünkbe jut esetleg egy másik eset, stb.

Házasként meg a napunkról, családtagokról, aktuális teendőkről, problémákról, tervekről, stb. Ha mindkét fél tesz azért, hogy menjen a beszélgetés pl. egy randin, akkor valaki csak tovább tudja gördíteni a beszélgetést valami akármivel. És a csendtől sem kell megijedni. Legalább jut idő egy összemosolygásra. :)

2016. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vannak alap témák... film, kaja, suli/munkahely, hobbi, család, ...

Ezeket bármikor be lehet dobni

Szóval meg kell találni a közös pontokat, ami mindkettőtöket érdekel, és arról lehet jókat beszélgetni.


Ha szeretnél etéren fejlődni, akkor keress könyvet a témában!

Az „első benyomás” c. elég jó pl.

2016. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja, és az aktuális szituáció is nagyon jó téma, improvizáció
2016. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tök ugyanazokról a témákról, amikről az azonos nemű barátaimmal.. A kulcsszó az intelligens beszélgetőpartner.


Nem mindenkivel tudok mindenről beszélni, ami érdekel (rengeteg dolog érdekel, sokban jártas is vagyok, de ezek sokszor teljesen különboző dolgok), de közös témánk mindig akad..

2016. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bármiről lehet beszélgetni. Épp ez a lényeg, hogy nincsenek kötelező témák, amiket szép sorban kipipálunk, hogy na ezt is megbeszéltük. Ha valaki tetszik nekem, és látom rajta is az érdeklődést irántam, akkor egyszerű, hétköznapi dolgokról is beszélgetek vele, elmondom/megkérdezem mi volt ma, mi lesz holnap, a hétvégén stb. Miket csináltam eddig, mik a terveim, és ezekről is érdeklődöm tőle. Szerintem ha nincs mit mondani, és másik sem kérdez semmit, akkor vagy a szex irányába kell terelni az eseményeket, vagy hagyni az egészet a fenébe...
2016. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ösztönösen jön, nincs előre megtervezett sémája.
2016. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!