Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok úgy érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Ti is szoktátok úgy érezni, amikor egyedül vagytok, hogy egyszerűen csak beszélgetni akartok valakivel az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés
Ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy megismerkedjek random fiúkkal, de tudom, hogy nem ez a megoldás a problémámra... 20L

2015. szept. 3. 19:20
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:

Néha,de inkább az,hogy elmenjünk valahova,akárhova,csak kimozdulni.


20/F

2015. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, igen, velem megesik. Rég óta szerettem volna egy lány barátot(nem keverendő a barátnővel) de nem jött össze soha, mivel nem sikerült olyan viszont kialakítanom senkivel.
2015. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék egy ismeretlen, normális fiúval, de ebben a kategóriában ez lehetetlen. 21L
2015. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3. Már miért lenne lehetetlen? Nem értem én ezt...ellenkező neművel akarnak beszélni, aztán csodálkoznak, ha feljön a szex téma.. (mert gondolom ez a probléma) :D
2015. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már nem vagy kapcsolatban LePeDő?
2015. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De én nem egyből szexről akarnék dumálni... hanem más, érdekesebb dolgokról.
2015. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. Akkor ahhoz meg minek kell feltétlenül ellenkező nemű??
2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatban és nem zavarna semmilyen téma ha nem csak arról szólna a beszélgetés...
2015. szept. 3. 19:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor rossz emberekkel beszélgettél eddig.
2015. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:

Ellenkező neművep se csak a szex lehet a téma...

Meg mikor valaki kép és minden ismeretség nélkül kezdi el ecsetelnj ezeket,az szánalomtenger,pláne ha a másikról.

2015. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!