Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró, ha a lány viccesebb? 20+N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha a lány viccesebb? 20+N

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, aki elég nagy humorzsák,de rám szóltak az ismerősei, hogy fogjam magam vissza, mert ezzel átveszem az eddigi szerepét, és tehetetlenné teszem, elveszem az önbizalmát. Ez tényleg így van?
2015. dec. 13. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,ha egy lánynak van humora. Ha mindenen egyfolytában nevet és hülyéskedik, az viszont idegesítő. Ha neki ez az erőssége és még csak most ismerkedtek, akkor hagyd meg őt abban a hitben, hogy ő a jobb, és viccelődj te is, de ne nyomd el őt. Amúgy meg érdemes normálisan is beszélgetni, nem csak poénkodni, mert egy idő után az a hamis látszat keletkezik, hogy ismeritek egymást, pedig két értelmes mondatot sem váltottatok még igazán fontos dolgokról.
2015. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Én is szeretem a humoros lányokat, de ne játssza túl ezt, mert hiteltelenné teheti számomra, és a végén azt gondolom, hogy nem tudok vele komoly dolgokról elmélkedni. :)
2015. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.Én még nem találkoztam nálam viccesebb csajjal de örülnék neki ha együtt röhögnénk. ^^ Mármint egy csajjal.Érted-e?


Ez az Én személyes véleményem az üggyel kapcsolatban.

2015. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság. Add önmagad.
2015. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mintha ez valami verseny lenne... Móricka se erőlteti, te se gondold hogy csak ez az ami miatt szeretni fognak.
2015. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is elég "humorzsák" vagyok, de ha a lány is ilyen, az csak motivál.


24/F

2015. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!