Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri "küzdeni" valakiért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri "küzdeni" valakiért? Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha majd lesznek válaszok, akkor kíváncsi lennék a nemekre is.


Amúgy vannak olyanok, akikért igen, de azért a másiknak is tennie kell, hogy erre érdemes legyen.

F

2016. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nincs. Ha már az elején "küzdögetés" van akkor később is fent lesz tartva ez a remek állapot. Ahol a "küzdő" mindig is alá lesz rendelve az ő "hercegének/hercegnőjének" aki bármit megtehet vele. Példák: Ser Jorah Mormont.
2016. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarnék olyat, aki engem nem akar? Nincs értelme. Olyannak szenteld a drága idődet, aki értékelni tud.
2016. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. Ha akar a másik is, akkor így az játszmázás, hülyének nézés. Nincs őszinteség és igazi bizalom.

Ha viszont nem akar, de te küzdesz érte, az meg zaklatás. Ami erőszakos dolog.

Csak az emberség és az embernek nézés hiányzik mindkettőből.

2016. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy jó kapcsolat ismérve a kiegyensúlyozottság és a harmónia, hogy mindkét fél fontosnak tartja a másik személyét és ragaszkodik hozzá.

Nem hiszek abban, hogy küzdelemmel bárkit meg lehet győzni vagy hódítani, ez teljesen egyoldalú dolog és nagyon ritkán vezet eredményre.

38F

2016. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Férfiért semmiképp. Kidob a francba az első pici hibád után, akármennyit is teszel érte, nem értékelik ezeket.
2016. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ez a “nőkről“ is elmondható, de egy biztos: nemtől függetlenül kerülendő az ilyen.

2016. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem megérte:) 18/l
2016. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Elég sok liba van már, akik fűvel fával lefekszenek. Értük semmi értelme nincs küzdeni. Ők már romlottak.
2016. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van akiért megéri!


23F

2016. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!