Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok egyforma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok egyforma lány?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki észrevette, hogy rengeteg lány öltözködik ugyan úgy, szinte kivétel nélkül ugyan azokat a ruhákat hordják, ugyan olyan a "stílusuk". Tudom, hogy ennek a média, stb... az oka, de nekik ez miért jó, hogy beállnak a sorba és rajtuk kívül több ezer lány ugyan úgy néz ki?:D Hol marad az egyéniség? Olyan lányok válaszának is örülnék, akik azt a tábort erősítik, amit szóba hoztam.
2016. júl. 15. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kategorizálni a legegyszerűbb...


De azért van benne igazság. Mindig volt egy fősodrat akik tök egyformák. Régen is így volt - elég megnézni egy 80-as évekbeli tablót. Tök egyforma a többség ott is. Bár pont ettől tetszenek jobban a többiek.

2016. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezeknek a lányoknak nincs egyéniségük, ezért inkább a divatot követik.
2016. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Elmondom én neked: keveset keresnek* és jól akarnak kinézni. Ott van a h&m és hozzá hasonló ruhaboltok ahol pár ezresért kapsz egy ugyan nem minőségi, de mégis valahogy kinéző ruhát. Ezek a lányok ott vásárolnak.


*nem degradálóan értem, ez a magyar realitás.

2016. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű.

A nők férfiakat illető ízlését a média határozza meg és ma a kockahas, magasság, latino arc a menő és semmi más.

A nők mind pont ugyanarra hajtanak és valahonnan szedik, látják, hogy milyen stílusú nő jut a legtöbb ilyen udvarlóhoz, ezért egyszerűen leutánozzák, így lett egyforma az összes nő.

2016. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az azonos/hasonló kinézet garantálja, hogy elfogadják őket és hogy beilleszkedjenek. A divatnak való megfelelés garantálja, hogy a többség szépnek/menőnek/csinosnak fogja tartani. Ez egy fajta kapaszkodó, hogy ha ezt követi, akkor garantáltan lesz egy nagyobb csoport, aki elfogadja.

Aki teljesen a saját ízlése alapján öltözködik, annak nincs ilyen biztosítéka.

2016. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tetszik egy ruha, meglátom, megveszem. Nem érdekel, hogy ki hordja, hogy hordja vagy mi a divat. Pechemre sok az olyan ami pont divat, így olyan mintha majmolnék én is. És az sem mellékes, hogy olyan ruhát lehet venni ami pont divatnak megfelelő. A kombináció lehet egyedi, de olyan szinten ki van merítve a "légy merész", "kombináld amit eddig nem lehetett", és a "menj szembe a mainstream vonallal mert az a menő" vagy a "fogadd el önmagad és legyél amibe akarsz", hogy jóformán alig tudsz egyedi lenni mert az is tucat ha szembemész a divattal és az is ha beállsz a sorba. Kettő között meg nincs semmi.
2016. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


De ha mondjuk felveszel egy olan öltönyt, mint ami a Beetlejuice-nak van... [link]


Az egyik pizsamám amúgy ilyen.

2016. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 ezzel nem állok be a sorba, hanem elüldözök mindenkit :D Vagy azt mondják, hogy nagyon merész és elkezdik követni. Akkor meg divatos leszek én is és bukta az egész, egy leszek a többi divatmajom majom közül.
2016. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hordják ugyanazt a ruhát, mert nem volna túl higiénikus. Legfeljebb ugyanolyat.
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyuszi, akármelyik évtizedben éltél volna, ugyanezt kérdeznéd.


Onnan tudod, hogy mi volt a divat a 60-as években, sminkben, hajban, ruhában, hogy az emberek többsége azt hordta.

2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!