Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány kegyetlenül egyforma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány kegyetlenül egyforma?

Figyelt kérdés
Beszélgettem társkeresőn pszichológus lánnyal is, aki nem szép, túlsúlyos is. Okos meg minden, de nem akar vele soha pasi hosszabb távon kezdeni, csak megdugni szeretnék. Elmondtam, hogy én sem vagyok helyes srác, volt képcsere is, nem mondott semmit. Azt mondta ez nem zavarja őt, hogy ilyen vagyok, ha egyébként szimpatikus vagyok neki. Én is megnyugtattam, hogy én nem csak arra megyek, hogy egy lányt megfektessek, ami így is van. Ennek örült. Viszont azóta hiába írok neki, mióta volt képcsere, nem hajlandó írni, max annyit, hogy igen vagy nem. Teljesen kicserélték. Előtte kedves volt, sokat beszélgettünk. Teljesen magam alatt vagyok, hiába mondom neki, hogy mi a gond, nem válaszol nem akar megsérteni. Bezzeg egy jó külsejű sráccal továbbra is sokat beszélget, ezt tudom, mondták. Eret fogok már vágni a nők, az okos és aranyos nők reakciói miatt is, hogy ők is hazudoznak. Lehet itt akárhány diplomájuk, kivétel nélkül egyformák egytől egyik a r...dt mindenit. Új év első napján fel fogom lehet kötni magamat az érvégés mellett. Hazudozik az összes vagy nem őszinte. Ködösítés, ködösítés, minden amit mondanak, a rondább lányok is a szép partis srácokért vannak oda, ebben biztos vagyok.
2014. jan. 1. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyira de annyira utálom már ezt a külső orientált világot, hogy legszívesebben felrobbantanám.
2014. jan. 1. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Koszonjuk, hogy megosztottad velunk.
2014. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remek kis beszámolót olvashattunk Tőled, sajnos általában így végződnek egy csúnya fiúval a kapcsolatok, főként akkor, ha az amúgy sem tesz ránk nagy benyomást.
2014. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A testem jó, sokat foglalkozok vele. De kopaszodom, fura arcszerkezetem van, amit képtelen megbocsájtani. Mintha bűnnel születtem volna. De ha egy lány is ilyen hibával születik, azt elnézi a legtöbb srác és úgyis akad 4-5 fiú, aki úgyis meg akarja majd kapni a lányt. Kész, elegem van.
2014. jan. 1. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valahogy így kell elképzelni téged?

[link]

2014. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi fejet egy jobb típusú testtel. Tehát nem torzszülött, de a nőknek valahogy ha valaki nem torzszülött, hanem még emberi arca van, az sem elég már.

2014. jan. 1. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá, h a fiatal nők válogathatnak, és válogatnak is. Ahhoz sok embernek nincs mersze, illetve érzelmi intelligenciája, h megmondja a másiknak, h nem jön be.

Egyet tehetsz, a kesergést befejezed, és elkezdel dolgozni magadon, a külsődön, és a belsődön egyaránt. Gyakorold a mosolyt, legyél beszédes, legyél vicces, csinálj programokat, járj társaságba, és a legfontosabb, hogy ne azért ismerkedj a csajokkal, mert nő kell melléd, hanem h megismertesd magad velük. De ehhez ki kell hozni magadból az értéket.

2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mert az jobb lenne ha tettetne hogy bejossz neki es sajnalatbol jarna veled? Csak azert mert nem akar megbantani vagy ugy gondolja hogy veled is beeri? Ezzel jol erezned magad? Vagy ha megmondana hogy "bocs, de k_rva ronda vagy es egyebkent sem tetszel, hagyj beken"?


"Eret fogok már vágni a nők, az okos és aranyos nők reakciói miatt is, hogy ők is hazudoznak. Lehet itt akárhány diplomájuk, kivétel nélkül egyformák egytől egyik a r...dt mindenit. Új év első napján fel fogom lehet kötni magamat az érvégés mellett."


Meg jó, hogy a pszichológus lány menekul! O tudja hogy nem vagy komplett!

2015. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!