Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti férfiak! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak! Melyik típusú nő jön be?

Figyelt kérdés

Tudom, nem csak ez a kettő van, és ezer meg ezer árnyalata van a női nemnek is, de fussunk neki:


1, kedves, aranyos, bájos, ha bókolnak neki vagy flörtölnek neki, elpirul, zavarba jön


2, egy igazi dög, szexuális kisugárzással, aki nem fél kacérkodni, viccesen vagy akár kihívásként fogadni a bókokat, flörtöket, ezeket könnyeden, zavar nélkül viszonozni Mindezeket nem közönséges hatást keltve. Ja, és természetesen a fentiek nem zárják ki, hogy kedves, aranyos legyen, remélem, jól érzékeltettem azt, hogy mire gondolok a két stílust illetően. Most ne keverjük ide a kinézetet, hogy melyik mennyire szürke kisegér, átlagos, visszafogott vagy épp szexi, dögös, találkoztam én már mindenféle külső és személyiség kombinációval.


2016. júl. 15. 20:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Flörtölnek vele, bocsánat
2016. júl. 15. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
1
2016. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

1. Most is ilyen barátnőm van.


26/F

2016. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban megfog...
2016. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Csak a 2.! Nem vagyok 25 éves. Ezer bocsánat!!! De a második! Ő kell! :) Az elsőre ráunnék nagyon hamar. Számomra a domináns, irányító jellem a nyerő, mivel én nem vagyok ilyen.
2016. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen az első típus jön be.
2016. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy én tapasztalom, sokszor színtiszta egyesnek ígérkezik, aztán olyan brutális kettes lesz belőle, amint biztonságban érzi magát, hogy még Kim Kardashian is elvörösödne tőle.

Aztán van olyan is, aki tipikus kettesnek mutatja magát, de a kapcsolatban és főleg az ágyban egy tehetetlen, sodródó egyes.

2016. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elso, ennek tok egyszeru a magyarázata. A másodiknál nagyobb a kockázat, hogy lelép, hogy könnyen flörtöl mas pasikkal. Azt meg utáljuk. Ha szexre utazik valaki akkor inkabb a második. Mert kisebb energiát kell bele fektetni, hogy lekerüljon róla a bugyi.
2016. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első. Öreg vagyok én már a vadmacskákhoz. :D
2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsővel hamarabb lenne meg a közös hang, félek a második sértegetne egy idő után...
2016. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!