Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc feletti hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc feletti hölgyek! Milyen elvárásokkal vagytok a férfiak felé?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Külső: minimum normál testalkat, helyes arc, kellemes férfias megjelenés, ápoltság

Belső: kedves, humoros, megbízható, őszinte, igényes

2014. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törődjön a testével és a lelkével is.

Sportoljon, (én is sportolok), ne legyen foghíjas (nekem minden fogam megvan), ilyesmik.

Művelődjön, és ne a tévét bambulja egész nap

Én is tanulok, fejlődök, minden nap teszek ezért. Neki nem kell minden nap, csak legyen valami ilyen tendencia, ne legyen egy megrekedt valaki.

Legyen férfi, tehát ne én legyek a bátrabb, álljon meg a maga lábán, legyen hajlandó dolgozni.

Akarjon gyerekeket.

Legyünk egy hullámhosszon, tudjunk beszélgetni, érezzük magunkat jól együtt.

Legyen hűséges és megbízható, vidám, ne nekem kelljen a depresszióból kirángatni.

2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmilyen, ha tetszik ahogy van, akkor kell, ha nem tetszik nem kell.
2014. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!