Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A természetesen szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetesen szép lányok kevesebbet érnek?

Figyelt kérdés
mint a 20 tonna sminket használó, agyonszolizott, fél p.csája kilóg típusú lányok?
2010. ápr. 15. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13:46 persze, mert neked van melled.
2010. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az már más téma, de nekem a kisebb mellű lányok is jobban tetszenek :)
2010. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy "műnő" meg "természetes lány". Rengeteg olyan lányt ismertem, aki egyáltalán nem műnő, nem plázacica. Olyanokat, akikre azt mondanád, szép, intelligens, nem azt, hogy dögös. Viszont sminkeli magát és ápolt. Nincs ezzel semmi baj, ha valaki jól csinálja, azaz úgy, hogy nem tűnik fel. A szolizást annyira már én se kedvelem, de ízlés kérdése. Ez a "természetes lány"-mánia meg gondolom azoknak a kisfiúknak jön be, akik nem bírják elviselni a nőiességet. Gondolom, nekik a kedvencük a zsíros haj, fül, büdös száj, esőerdő hónalj, hiányos fogsor, nem? Mer' az a természetes...
2016. ápr. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!