Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem tetszik de ő rám se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik de ő rám se néz! Hogyan hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Én hatodikos vagyok ő hetedikes és nekem azóta tetszik amióta egyszer elmentük ugyan abba a táborba szerintem azóta nem is emlékszik rám.pedig nem vagyok egy csunya lány és nem akarok nagyképülenni de az osztályból én vagyok az egyik legszebb.Néha az ebédlőbe elötte álok és akkor beszol nekem meg a haverjai is. Lécci segicstek nagyon tetszik. Bocsi a helyes írásért:)


2010. ápr. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ő még gyerek, akár csak te. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy ne pasizz vagy ilyesmi, de ő nem fog veled foglalkozni, illetve nagyon kicsi rá az esélye.


Mit jelent az, hogy beszól? Pl. mit? Sorolj párat fel, mondok rá olyan dolgokat, amivel vissza válaszolhatsz rájuk. Kreatív vagyok, segítek. :)

2010. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia ő... fújd be magad egy parfümmel és próbáld meg úgy csinálni,hogy meg is érezze az illatodat evvel naon könnyen meg lehet fogni a fiukat :D és utána már csak egykét lépést kell meg tenned,hogy tetszél neki pl: vegyél fel egy feszes

farmer nacit :)

2010. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem vagyok egy csunya lány és nem akarok nagyképülenni de az osztályból én vagyok az egyik legszebb" Ezzel a kijelentéssel éppen hogy nagyképű voltál.:D

Egyébként sehogy.:D

2010. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!