Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valaki gyorsan és gyakran lesz szerelmes a másikba?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm, aki szinte egyik pillanatról a másikra képes beleszeretni valakibe, és akárkibe.

Egy pasi ismerősömmel is együtt volt (nem sokáig). Tőle tudtam meg, hogy ezzel a csajjal előtte nem nagyon ismerték egymást, aztán egy összejövetelen kialakult köztük valami. A srác egyértelműen megmondta neki, hogy nem tudná elkötelezni magát, mert nemrég ért véget egy hosszú kapcsolata ami megviselte. De ehhez képest a csaj olyan négy nap után már mindent áthidaló szerelemről áradozott a közösségi oldalán....(Nyálas idézeteket osztott meg és olyasmiket írt megtalálta az igaz szerelmet). A sráchoz már oda is akart költözni, bombázta sms-ekkel, hívogatta, irkált neki a neten....A srác pedig lerázta, a csaj megunta egy idő után. A srác mesélte neki túl sok volt ez a hirtelen elköteleződés ilyen rövid idő után, feszélyezte. És neki belsőleg nem is jött be igazán, szerinte nincs egyénisége (nem buta de nem is okos).

Nem sokkal utána láttam megint eljátszotta valami sráccal, szerelmes posztokat osztott meg vele, hogy hű de szerelmes és megtalálta élete szerelmét. Nem kellett sok idő, most megint azt írta ki hogy összetört szívű....Kiírta azt is, miért nem engedik hogy szeressen....

A csaj olyan átlagos külsőleg is, 25 éves, nem olyan fiatal.

És nem is nagyon értem, hogy lehet valaki egyik napról a másikra ilyen gyorsan, anélkül hogy ismerné az illetőt, ilyen meg olyan szerelmes?? És akárkibe! Nem tudom megérteni. Mint aki azt játssza, hogy egy dél-amerikai sorozat főszereplőnője. (És amikor épp nincs senkije is e körül járnak a gondolatai, állandóan azt írja ki, hogy szerelem nélkül nem lehet élni, és hogy mikor találja meg végre az igaz szerelmet, plusz az idézetek milyen számára az ideális kapcsolat).

Ez a túlzott ragaszkodás és az, hogy túl sokat akar egyszerre, riasztja a pasikat, és nem veszi észre magát! Ennyi idősen lehetne annyi esze a csajnak, tudhatná, hogy ezzel a hozzáállással csak menekülésre késztet minden fiút akivel kapcsolatba kerül.


Hogy lehet hogy valaki ilyen gyorsan beleszeret valakibe és így rázúdítja a szerelmét? (Egyik napról a másikra).


Érdekelne mert ilyet nem láttam még nem tapasztaltam azelőtt.


(És aki azzal jön minek foglalkozom másokkal, annak üzenem, szinte mindenki ezt csinálja az életben és gyk-n, a másik, hogy mindent kiír magáról, nyilván azért hogy foglalkozzanak vele. Ha nem akarja hogy mások is lássák, ne írjon ki semmit. Én pl. nem nyilvánosan élem az életem, csak az tud rólam bármit is aki közelebb áll hozzám és akinek elmesélem).


Bocs ha hosszú!



2016. júl. 16. 14:46
 1/2 anonim válasza:
22%
Szerintem ez egyáltalàn nem szerelem csak unja magát és kìnyában már minden lehetséges embernél bepròbálkozik hátha valaki megtüri maga mellet.
2016. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelembe szerelmes.
2016. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!