Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a lány, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a lány, akibe szerelmes vagy, leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

Mire megtudod, hogy a lány leszbikus, már túl késő. Minden gondolatod csak körülötte forog, nem tudsz koncentrálni, szerelmes lettél.

Közben nagyon jó barátok lettetek, minden szabadidőtöket együtt töltitek, úgy érzed, számodra ő a tökéletes nő.

Bepróbálkoznál annak reményében, hogy valójában "csak" biszex, csak nem volt még lehetősége ráébredni?



2016. júl. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én tudok jobbat!

Mit tennél, ha a lány, akibe szerelmes vagy, egy transzszexuális leszbi, ezért te úgy döntesz, hogy transzszexuális nővé operáltatod magad, de amikor bepróbálkozol nála, ő megvallja, hogy titokban a férfiakat szereti?

2016. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
"Na, ez is inkább lett lezbi, minthogy engem elviseljen!"
2016. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az egyik iskolatársam ilyen. Teljes mértékben leszbikus vagyok, de rengeteg szabadidőmet röltöm egy fiúval. Nagyon sokat mászkálunk, beszélgetünk, sőt néha nála is alszom és NAGYON ÖRÜLÖK, hogy nem próbálkozott be. Félnék, hogy az elutasításom rontana a barátságunkon.

Szerintem ne próbálkozz és igyekezz rajta túllépni. Mindkettőtöknek jobb lesz.

2016. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd és felejtsd el.

Mondd meg neki esetleg hogy többet érzel és inkább ne találkozzatok egy darabig, ameddig helyre rakod magadban a dolgokat.

Különben nagyon szenvedni fogsz sokaig.

2016. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy esne, ha egy barátod(fiú) rád mozdulna, hogy mi van, ha biszex vagy, csak nem tudsz róla?

Na, ennek a lánynak pont így esne.

Hidd el, pontosan tudja, hogy biszex, vagy leszbikus, ahogy te is tudod, hogy heteroszexuális vagy.

2016. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát utolsó, velem ez megtörtént már
2016. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!