Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent az, ha valakire csak 3-4 naponta írtok rá a fb-on? Ilyenkor levonható, hogy nem is érdekel bennetek annyira az adott lány?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelentheti, hogy:

1.) van offline életem is, amiben akár mi történhet, ami miatt kevesebb idôm / energiám / lelkesedésem jut a netes ismerkedésre;


2.) egyszerûen távol áll tôlem ez a netes ismerkedôs cucc, ezért nehezen tudok erre a mûfajra rálelkesedni;


3.) lehet, hogy olyan típus, aki nem szereti az összecsapott dolgokat + szeretne minél jobb benyomást tenni + esetleg nem annyira jó a kommunikációs készsége, és így számára egy-egy rendesen megírt levél összerakása komolyabb idô- és energiabefektetést igényel, amire ilyen gyakorisággal van lehetôsége (nem tudom, hogy milyen leveleket küld, ha szimplán 'mi a helyzet veled' típusúakat, akkor persze biztos nem ez a helyzet);


4.) az eddigi teljesítményeddel nem sikerült még kellôen meggyôznöd ôt arról, hogy érted érdemes lenne több idöt / energiát / lelkesedést rááldozni.


5.) az elôzôek bármilyen arányú kombinációja.

2016. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a személyes, négyszemközti kommunikációt preferálom ismerősi, haveri, munkatársi, egyéb körökből, túlságosan személytelennek gondolom az internetes üzengetést, mert az sem biztos, hogy egy húsvér nő ül a "vonal" végén. Ergo nem tudnám megmondani, milyen az, ha valakire 3-4 naponta írnék rá, mert senki nem érdekel a netről.
2016. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
az eszedbe sem jut, hogy nem mindenki fb előtt éli az életét?
2016. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, eszembe jutott, de mi csak így tudjuk tartani a kapcsolatot, mert két külön településen élünk... Egyébként már egyszer találkoztunk, akkor azt mondta, hogy jó benyomást tettem rá, viszont csak 3-4 naponta jelentkezik.
2016. júl. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!