Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naponta többször is fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta többször is fent van facebookon, de nem írna vissza?

Figyelt kérdés
A nyáron megismertem egy lányt 3 hétig együtt voltunk,azóta csak facebookon és viberen beszéltünk,de mostanában megszünt a levelezés és a csevegés.2 hete szinte nem is ír,de látom hogy többször is fent van.Ha ráírok akkor meg 5 perc múlva ír vissza.Ha belegondolok,hogy milyen szép is volt vele a nyár...Nagyon hiányzik még most is.És olyan rossz érzés,amikor látom őt fb-on és nem is ír vissza,de még nem is látta.Távoli barátok vagyunk,szóval lehet távkapcsolatnak is nevezni.Ilyen szép lánnyal még soha nem találkoztam.Kár hogy nem lakunk egy városba,mert akkor több is lehetne mint barátság.

2014. okt. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem távkapcsolat, ha semmi nem is történt köztetek és még csak nem is taliztatok. Lehet, hogy megunt, vagy a távolság miatt nem hisz ebben, vagy megismert mást. Ezek lehetnek.
2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát több oka is lehet..pl

1. távolság

2. van már vki más neki

3. vagy már nem nagyon akar veled beszélgetni

2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a távolság megöli a kapcsolatokat. ha személyesen is találkoztok, vannak közös élményeitek, vannak közös témáitok, emlékeitek, megismeritek egymást, viszont, ha csak chaten beszéltek, akkor elfogynak a témák, más barátokat szerez, velük lóg és már nehéz válaszolni is, meg már másba fekteti a bizalmát és nem veled osztja meg az élményeit. ez a kapcsolat csak egyoldalú már a részedről...
2014. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hétig voltatok együtt... az már több mint komoly :D ! sztem felejtős a csaj
2014. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyáron pedig olyan szépen indultak a dolgok.Amikor elbúcsúsztunk egymástól,szörnyű volt mindennapom és még sírtam is mikor eszembe jutottak azok a szép emlékek.
2014. okt. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!