Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális kapcsolatot tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kapcsolatot tudunk valaha kialakítani? Leszünk valaha egy normális pár?

Figyelt kérdés

Ő kukolt, én zaklattam. Valami bajunk van, az tuti.

Szerettünk volna kapcsolatot egymással, de emiatt valószínű soha nem lesz.



#zaklatás #megfogyelés
2016. júl. 17. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy normális kapcsolat, mivel mindenkinek más a normális. Csak rajtatok múlik.
2016. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök jót írt az első. Nincs szabály. Ha megtudjátok csinálni lesztek. Nézz körül másoknak sincs fogalma, hogy megy ez. A jó kapcsolat eleve ritka. Bátran kísérletezzetek és esetleg rontsátok el. Mit veszthettek? Mitől féltek?
2016. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán a bizalom, ami nincs meg köztünk.

Ez a probléma.

Annyi hülyeséget csináltam és nem tudtam leállni.

Még most is jár a szám, pedig már csak műbalhé, már lejátszott meccs.

2016. júl. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!