Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen személyiséggel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen személyiséggel van esélyem arra, hogy valaha normális párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Eléggé határozott, kiszámíthatatlan, makacs, kötözködő, főnökösködő, maximalista személyiségem van. Mindig győzni akarok, és sokszor nem számít a másik ember, előfordul, hogy gázolok és manipulálok a cél érdekében.

Mondták már néha, hogy túl őszinte és kegyetlen vagyok, mert ami a szívemen, az a számon.

Titokzatos jellemzőt is használták már rám, azért, mert mások szerint nagyon ingadozik az, hogy egyszer nyílt, máskor zárkózott vagyok.

A másik jellemzőm, hogy nagyon hangulatember vagyok, percenként képes változni a kedvem az önfeledt boldog és depressziós között is.

Érzelmeimet nagyon nehezen mutatom ki bárki felé.


Így röviden ennyivel tudnám magam jellemezni. Van esélyem arra, hogy valaki elfogadjon így, ezekkel a dolgokkal együtt ?


L


2016. júl. 17. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Biztos. Maximum te nem fogod elfogadni az érdeklődőket.
2016. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Szinte teljesen ilyen vagyo kés nincs problémám. Bár nekem a normális nem pozitív jelző, utálok mindent ami átlagos.
2016. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
persze, ha találsz valakit aki átlát ezen a viselkedés mintákon, észreveszi az igazi énedet, és tetszik is neki, akkor müködni fog. jó esetben te is átlátsz az ő hülyeségein, és elfogadod olyannak amilyen.
2016. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Az itteni válaszolók többsége kicsit próbál neked nyalni, de azt kell mondjam, hogy NEM. Ez a lehető legrosszabb személyiség ami csak létezik. A főnökösködés, a másik sárba tiprása. Nekem ilyen nő nem kéne az biztos. Egy párkapcsolatban egyenlőek a felek.
2016. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sose lesz párkapcsolatod!!!
2016. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noren1989 ***** válasza:
89%

Én nem akarnék kezdeni veled, az ziher.


26/F

2016. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem kéne olyan ember, aki nem tisztel másokat. Márpedig aki átgázol másokon, az nem tisztel senkit. Nem hogy párkapcsolatra nem kéne, semmilyen kapcsolatra sem. Ez egy olyan alap, ami nélkül nem lehet másokkal megférni. Aki ilyen, azt legfeljebb megtűrik, de ha lehet, kerülik a legtöbben.
2016. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi kinyírnánk egymást egy párkapcsolatban. Én is ilyen vagyok.


23/F

2016. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, minden további nélkül. Már ha elfogadod az olyan pasit, aki el van melletted. Ismerek olyan pasit, akit, mindenben irányítani kell. Bármit tesz, mond a párja, az úgy van jól.
2016. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Volt szerencsém megtapasztalni egy ilyen személyiségű pasit.

Rájöttem, hogy mi az, amiből soha többet nem kérek.


Egy párkapcsolat soha nem rólad szól, hanem kettőtökről.

Ha nem vagy kompromisszumképes, empatikus és önzetlen, sőt ezeknek a szöges ellentéte, akkor neked nem lesz ásó, kapa, nagyharang.

2016. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!