Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, a barátom 23. Èn szűz vagyok, ő már nem. 1 hónapja vagyunk együtt
2016. júl. 17. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha kívánod és bízol benne, akkor nem.
2016. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor fekszel le vele amikor te akarsz. Ne mások mondják meg mit tegyél.
2016. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Felnőtt vagy, tedd amit jónak látsz :) Ha te úgy érzed hogy nem korai, megbízol a párodban, akkor nyugodtan vágjatok bele, nincs a szexben semmi rossz. Ha viszont kétségeid vannak, akkor várj még, érezni fogod mikor állsz készen. Velem is ez volt, mondjuk nekem nem korai volt hanem a partner nem stimmelt amikor kételkedtem, aztán másik párral már semmi kétségem nem volt. 19 voltam.

24/L

2016. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta ismered egyébként?
2016. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.

"Èn szűz vagyok, ő már nem." A szitu ugyanez volt nálunk, de nekem 1 hónap egy kicsit kevés lett volna, mert ezalatt alig találkoztunk, távkapcsolat.

Ha úgy érzed, hogy készen állsz rá testileg, lelkileg, mindenhogyan, akkor hajrá. ;)

2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korai? 18 évet vártál.

Ahogy érzed, csak azért nem lefeküdni a sráccal, mert úristen, mit fognak gondolni, butaság. Ha bízol benne szerintem vágjatok bele!:)

2016. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno 4 hónapot vártam az első lefekvéssel. Jó más volt hozzá, simi, orál de nekem kellett 4 hónap, majdnem 19 voltam. Ha már felteszed ezt a kérdést, hogy korai lenne-e szerintünk, nem nagyon állhatsz még készen. Így ne menj inkább bele, majd ha úgy érzed eljött az ideje :)
2016. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!