Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig ok elmenni egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig ok elmenni egy házas asszonnynak a flörtöléssel, egy 14 évvel fiatalabb fiatal emberrel aki totál belém van zúgva?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást néhány hónapja, itt lakik a barátnöjével nem messze és mindig taliztunk az utcán. Láttam rajta a kezdetektöl hogy nagyon bejövök neki. Ö 24 én 38 éves vagyok. Nem tudom miért kezdett el odafigyelni rám, de nagyon akart velem beszélni mindig.. Eleinte úgy tettem mintha ott se lenne.. Szép 23 éves barátnöje van. Együtt vannak 18 éves koruk óta.. Élvezem a figyelmet töle és gyakran szexi chatelünk viberen, de fizikálisan nem tudnék vele lenni mert nem akarom a férjem megcsalni. Szerintetek ez az online flörtölés belefér?
2016. júl. 18. 10:19
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
72%
Nekem nőként hányhatnékom támadt.
2016. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10. válaszoló! 36 éves vagyok, a barátom pedig 27. Akkor miről is beszélünk? Hm?
2016. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ok... ha csak 1-2 alkalommal látod valahol és szemezel vele pár percig az még talán... és ha nem akarsz tőle semmit akkor miért is adtad meg neki a számod? Mert én úgy tudom, hogy a viberhez telefonszám kell... szerintem messzebbre mentél, mint ami megengedhető... építsd le sürgősen...
2016. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!