Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet nagy korkülönbséggel párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Például ha a férfi +20 évvel idősebb a nőtől?Mennyire működik egy ilyen kapcsolat? A hétköznapokban, szex terén stb.Valakinek tapasztalatok esetleg?

A normális válaszokat előre köszönöm.



2016. júl. 7. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen közvetlen ismerösöm a csaj 23 a pali 44 éves!És elég régóta együtt vannak, a pali ki sem néz annyinak amúgy!
2016. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarom a negatív,pesszimista kommentelő szerepét játszani,de leginkább akkor működhet komoly korkülönbséggel egy kapcsolat,ha az egyik fél nem a saját korosztályának megfelelő szellemi szinten van.Legtöbbszőr az idősebb féllel szokott a gubanc lenni,és ilyenkor műkődik is a dolog.
2016. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Hogy érted, hogy az idősebb féllel szokott lenni a gubanc?

2016. júl. 7. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha pl. éretlen a korához képest,szellemi szempontból,arra gondol(hatot)t a kettes.

Szerintem akkor működhet,ha mindkét fél nagyon rugalmas.

2016. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 15 év a korkülönbség, én 22 vagyok. 19 voltam, amikor megismerkedtünk. Nekem nem titok, hogy az első komolyabb kapcsolatom. Akikkel előtte jártam már régen megbántam. Nem gondoltam, hogy ennyivel idősebb lesz az, akibe szerelmes leszek, de így alakult. Ő nagyon vonzó, helyes és sportos és már akkor is egy jó háttérrel rendelkezett. Elmondása szerint, én pedig érett vagyok. Szóval szellemi téren nálunk nem "vele van a gubanc". Nem kell általánosítani!

Megértjük egymást nagyon jól. A szüleim kezdetben ennek ellenére ellenezték a dolgot. Szex terén nem értem mi a kérdés. Persze nálunk nem 20 év a korkülönbség, de akkor sem értem.

Egyébként én azt vallom, hogy a nőnek kijár a tisztelet, de a férfi legyen határozott. Nálunk ez minden téren így van, és a köztünk lévő korkülönbség ezt csak erősíti. Nálam pedig erre nagy szükség van, mivel néha nagyon rá erőltetném a saját akaratomat, ha hagyná.

2016. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szexet úgy értem, hogy olyan teren vannak-e a korkulonbsegbol adodo problemak? (Nem a teljesitmeny csokkenesere gondolok a kor elorehaladtaval).
2016. júl. 8. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem, működhet (12 év van köztünk).
2016. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!