Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondolnátok, ha egy lány ezzel a szöveggel menne oda hozzátok?

Figyelt kérdés

Nos van egy pasi,aki állandóan nèz,de nem jön oda. Gondoltam,hogy egyszer ha nagyon ideges leszek ,akkor odamegyek hozzá és megkérdezem tőle,hogy miért kell ilyen feltűnően nézni.

Szerintetek mit gondolna?


2016. júl. 19. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is meglepődnék, hogy egy lány egyáltalán odajön hozzám. Másodszor megijednék tőle, mert nagyon ideges. Harmadszor pedig nagyon magamba roskadnék, hogy még oda sem mentem hozzá, de már elveszítettem nála az esélyemet. Negyedszer pedig elszégyellném magam.


22/F

2016. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá ha nem vagy ideges! Még kellemes kapcsolat is lehet belőle!
2016. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy mennyi ideje nem maszturbáltam. Ha legfeljebb 1-2 napja, akkor nagyjából az, amit #1 írt.


Ha ~1 hete, akkor nem hagynám magam, vonzó külsejét hoznám fel magyarázat gyanánt, ugyanakkor hozzátenném, hogy természetesen illetlenség volt ennyire leplezetlenül bámulni. Ha nem szakítja meg a beszélgetést, próbálnám jobban megismerni.


Ha pedig a természetes felsőértéken áll a tesztoszteronszintem, bekussoltatnám, megkérdezném, honnan veszi a bátorságot hogy megszólítson, majd lepisálnám hogy megmutassam a dominanciámat felette. Utána szex vagy fogda.

2016. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

inkább csak annyit mondj hogy

van vmi furcsa rajtad? hogy bámul allandóan?

2016. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt mondanám, hogy "bocsánat" és onnantól nem nézném feltűnően :D
2016. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titusztitusz ***** válasza:
Kicsit agresszívnek érezném az ilyen viselkedést...De azért igyekeznék a hölgy kedvére tenni,és a továbbiakban bármi akadékoskodás nélkül nagy látványosan elfordítanám a fejemet,és többé rá sem néznék...
2016. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy agresszív és támadó a fellépése, és be akar szólni / kötekedni akar. Ha ezt ráadásul mások elôtt tenné, akkor azt, hogy mások direkt azért teszi ezt így, hogy minél megalázóbb legyen a számomra.
2016. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!