Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero csajok ti mire gondolná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero csajok ti mire gondolnátok ha egy csaj nézne folyton titeket meg zavarba jönne előttetek?

Figyelt kérdés
Gondolnátok arra hogy leszbikus és azért néz mert tetszel neki? vagy mit hinnél? (csak mert úgy hallottam a heterok kb utoljára gondolnának erre a lehetőségre)

2013. ápr. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azt, hogy belém van esve.


Attól, hogy zavarba jön előttem még nem biztos, hogy vonzódik hozzám nőként és ha vonzódik is hozzám nőként, az sem feltételezi azt, hogy zavarba kell jönnie.


1-2 jel még kevés ahhoz, hogy bármit is biztosan levegyünk az adott nő vagy akár férfi viselkedéséről.

2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
én arra gondolnék, hogy felcsatolná magának és jól megdugna engem, ugy hogy alig tudnék felkelni. Kinyalna, ujjazna stb...
2013. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ivilicious ***** válasza:
100%
én soskzor bámulok azért csajt,mert tetszik vmi ruhadarabja :D
2013. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhadarabja, persze. :D


Azt, h leszbi, de én oda is mennék hozzá, h megbizonyosodjak benne. :)

2013. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!