Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő közötti barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közötti barátság létezik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen, a saját példámat tudom erre felhozni, én vagyok benne a nő.

100%-ig tudom, hogy a pasi nem akarna tőlem soha semmit. Van barátnője és elég jól ismerem. Együtt nőttünk fel.

Nem az olyan típusú lányok tetszenek neki mint én, hanem teljesen más.

2016. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Lámy vagyok nekem szinte csak fiú barátaim vannak, közzülük Sok olyan mintha a testvérem lenne. Van évek óta barátom akit ez nem zavar és a fiú haverok sem akarnak tõlem semmit.
2016. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem.


Közhely, de egyikük mindig többet szeretne.

2016. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én általában lányokkal barátkoztam régebben, de gyakorlatilag mindig az lett a vége, hogy én vagy ő többet akart.


Csak sajnos sosem találkozott a kereset/kínálat, így egy kapcsolat sem lett belőle. Szóval szerintem nem létezik. Exem is a gyerekkori barátjáért hagyott el, aki soha "nem tetszett neki".

2016. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, de elég ritka.2 példát hozok fel.Az elsőben megismertem egy lányt, nem tetszett, de ahogy megismertem, közös társaságban egyre többet láttam és kb egy év alatt beleszerettem.Megmondtam, nyilván nem lett semmi, de a barátság tartható, lassan elmúltak a bonyolultabb érzelmek, bár közel sem találkozunk annyit mint előtte.A másik eset pont fordítva van, egyik, ha nem a legjobb lánybarátom pár hónapja vallotta be, hogy igazából majdnem azóta szerelmes belém, hogy megismerkedtünk.Ezek után elég szkeptikus vagyok a többi lány barátommal, akik nincsenek kapcsolatban :D
2016. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
az én esetemben biztosan.
2016. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lány barátom,úgy tekintek rá mintha a húgom lenne,de komolyan.Egyszer ültünk a kanapén és az ölembe hajtotta a fejét,na ott meglepődtem.Tisztáztuk a helyzetet,azóta is jóban vagyunk.Neki lett fiúja,de azért néha furán viselkedik még velem.
2016. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!