Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak nem megy a férfi-nő közötti barátság, attól még a csak szex kapcsolat mehet neki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval testileg kívánja vonzódik hozzá, csak éppen agyilag hülyének tartja ahhoz h barátok legyenek?
2015. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem megy a barátság neked?
2015. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik dugó pajti szitu.
2015. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha több szexpartnere van egyidejűleg, akkor igen.
2015. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtattál. A férfi-nő barátságoknak MINDIG én ittam meg a levét, én húztam a rövidebbet. De csak szex kapcsolat? Nem fordult meg a fejemben, de belegondolva, olyan rossz nem lehet...! A barátságban pont az a baj, hogy vonzódok hozzá, de soha nem lehet az enyém.
2015. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

á dehogy , lehet simán barátság is.nekem is van egy csaj akivel sokat dumálunk

de nem tetszik egyeltalán és én sem neki.


ja hát,de szexkapcsira épelméjű nő gazdag vagy valami jó pasit vagy nagyfarkút vagy mitomén használ.nem hétköznapi embert.

persze az érdek kapcsi közel áll a kvához,dehát ez van.

2015. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Unari válasza:
Naná akkor megy csak igazán. legalább is az elején. Soha nem lesz akkora élmény mint amikor nincs vesztenivaló, vagy bizonyítási kényszer. Azonban az esetek többségében az egyiknél szélesebbre nyílik az érzelem kapuja, és akkor borul minden.
2015. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!