Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A figyelmesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A figyelmesség mindenkiben benne van?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, h h fogalmazzam meg, h mi is a problémám úgy, h ne legyen belőle félreértés, h aztán azt szűrjétek le, h én egy pénzéhes ribi vagyok, aki azt várja el, h mindig kapjon valamit! NEM!


8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de úgy érzem, h a kapcsolatunk meghittségét mindig én teremtem meg 99%-ban. Mindig én lepem őt meg valami aprósággal, ő szinte sosem. Soha nem kapok tőle "csak úgy" pl. egy csokit. Moziba ha 3x elvitt, pedig a pénz nem akadály és sokszor én is felszokom ajánlani, h fizetem valaminek a felét. Úgy érzem sokszor, h irigy velem szemben... Ha ránézek egy virágra, h milyen szép, akkor ő egyből, h : "Pénzkidobás csak, úgyis tönkre megy...", pedig nem beszélünk egy nagy összegről. Ő viszont minden szirsz@rt összevásárol a kocsijába. Ő pénze, nem is szabom meg neki, h mit vehet és mit nem, de néha a figyelmesség jól esne tőle! :( Most álljak elé, h: Figyeld, picit teperhetnél, mert ez így nem lesz jó? Nem tudom és teljesen hidegülök el tőle!

Remélem megértitek, h mire szeretnék kilyukadni és nem értettétek félre!


Köszönöm a normális válaszokat! :)


2016. júl. 20. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy kuka! Ez nem figyelmetlenség a részéről! A pasik gyakorlatiasak. De! Ha bevásároltok, ki viszi a kosarat, szatyrot, bugyrot? Te vagy ő? Reggel ha együtt keltek, ki az, aki felteszi a kávét vagy a teavizet? Az, hogy a virág tönkremegy vagy sem, arra legyints, ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel. Eléd megy a munkahelyedre, ha van lehetősége? Ha későn érsz haza, megvár? A meghittségnek és a figyelmességnek számtalan apró jele van, nem csak a mozi, az apróság a stb. Ebéd után megkérdezi, hogy kérsz-e egy pohár vizet, vagy csak magának tölt? Az utolsó falat túrórudit odaadja vagy befalja?
2016. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fúúú, a felsoroltakra minimális amire azt tudom mondani, h megteszi. A túrórudi példa meg aztán... Ami szerinte finom abból nem hagy. Múltkor volt a hűtőben egy doboz jégkrém, mondtam neki, h majd én is szeretnék belőle enni, szóval hagyhatna! Nem hittem a szememnek mikor (NEM TÚLZOK!) 2 kanálnyit hagyott benne.

Nem élünk még együtt, de amikor én náluk vagyok, akkor az anyukája szolgál ki minket. Ha nálunk vagyunk, akkor én ugrálok, anyumat meg se engedném mozdulni!

Pár napja azon húzta a száját, mert haza kellett vinnie mert a fogamzásgátlóm otthon maradt, h mennyi benzin elmegy... Anyukája is spórolós, de erre már ő is megszólalt, h ennyire sóher már ne legyen, h ilyen megjegyzéseket tesz.

2016. júl. 20. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok férfi ilyen, ki figyelmesebb, ki kevésbé.

A helyedben én elmondanám neki, hogy "figyelj, drágám, néha jól esne tőled egy szál virág, vagy csoki, csak úgy". Ha erre is azt mondja, hogy pénzkidobás stb. akkor nem figyel rád eléggé, és nem érdekli, mi esne jól neked.

Az ágyban figyelmes veled?

A kapcsolatotok elején hozott néha pl. virágot, apró ajándékokat neked? Lehet, most úgy érzi, hogy vagy, nem kell ilyeneket vennie, anélkül is ott vagy neki.

2016. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt érzem, h csak vagyok... :( H neki így tök kényelmes...


Nem, sosem kaptam még tőle virágot. Azt mondta, h ő életében 1 csajnak vett... Csokit kaptam Valentin-napra. Többre esküszöm, h nem emlékszem.


Igen, ezt gondoltam én is, h megmondani neki, h pici teperés jól esne, de ez így nem olyan, h "rá lesz kényszerítve"?

2016. júl. 20. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A figyelmesség nincs benne mindenkiben, ahogy azt a te példád is mutatja. Az apró meglepetések szerintem az a kategória, ami nem elvárható, de mégis. Nem fontos, hogy ennek anyagi vonzata legyen, de mindenképp jól esik a másik félnek. A virág egyébként tipikusan az a dolog, amit mi férfiak többnyire nem értünk, hogy mi benne a jó, de a nők nagy része szereti.
2016. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ágyban igen, figyelmesnek mondhatom! :)
2016. júl. 20. 13:17
 7/9 A kérdező kommentje:
5. - Igen, lehet h nektek férfiaknak nem tetszik, ha olyat vesztek ami nem hosszú életű, de gondolom a többség a párja kedvében szeret járni :) Volt olyan amire én is kiadtam a pénzt, ami szerintem nem éri meg de tudtam, h a párom fog neki örülni és az felbecsülhetetlen!
2016. júl. 20. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnője, vagy, ha jól esne, miért ne mondanád. Nem, nem lesz így rákényszerítve. Neked ezek kellenek (mint a legtöbb nőnek), természetes dolog.

Volt már, hogy én is szóltam ilyenért. Bár nálam az a jellemző, hogy a kapcsolat elején hozzák a virágokat, apró kis meglepiket, később ritkulnak ezek.

Most pl. én azért szóltam, mert a barátom hogyismondjam eléggé naturálisan fogalmazott :), hogy mit csinálna, ha találkoznánk. Amikor a sokadik ilyet írta, megelégeltem. Mivel most még az elején vagyunk, igenis tudja, hogy mit szeretek, mi esik jól. :)

2016. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, állj elé, hogy "Figyeld, picit teperhetnél, mert ez így nem lesz jó". Én pont ezt tettem pár napja :D


Hasonló a helyzetem, mint neked. Én már megtanultam a kapcsolataimból, hogy ha valami nem tetszik, legyen az bármilyen kínos dolog is, mindenképpen szólni kell róla a másiknak, mert különben összegyűlik benned, és a végén egy nagy problémává gyúródik, amit már nem biztos, hogy meg lehet oldani, mert közben szépen lassan kiábrándulsz belőle.

Meg aztán lehet, hogy eszébe sem jut, ha viszont mondod neki, akkor megadod az esélyt arra, hogy korrigálja a "hibát".


Egyébként minden kapcsolatban eljön az az idő, amikor már nem úgy működnek a dolgok, mint az elején, kevesebb az udvarlás, a figyelmesség, kicsit "megszokottá" válik a kapcsolat, ami így természetes, viszont ha tudatosan odafigyelnek erre a felek, akkor meg lehet tartani ezeket a "szokásokat", hogy életben lehessen tartani a szerelmet is.

2016. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!