Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg meg akar hódítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg meg akar hódítani, teper, utána meg eltávolodik. Más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Barátommal elég régóta vagyunk együtt, most tavasszal és nyár elején volt a kapcsolatunkban egy hatalnas mély pont, egyszerűen szakítani akartam, idegesített sok dolga, meg unalmasnak tartottam.

Nagyon sokat beszéltünk erről, több hónap elment ezzel a se veled-se nélküled kapcsolattal, aztán mintha meg is változott volna. Újra úgy éreztem, régi a kapcsolat, már nem találtam unalmasnak, sőt. Mintha visszaszerelmesedtem volna belé, nagyon érdekes érzés. Pont nemrég beszéltünk erről es ő meg is jegyezte, hogy úgy érzi, már nekem is szükségem van rá (így igaz) és nem csak egyoldalú a dolog az ő részéről.


Aztán most 2 hete egszerűen azt érzem, hogy nem érdeklem. Ilyenkor arra gondolok, hogy miert nem hagyta, hogy akkor szakítsak, miért tartott vissza és miért nem engedett el? (Nyilvan részben az én hibám is, hogy belementem a játékába és nem mondtam végleg nemet). Most hogy sínen vagyunk, mintha leállt volna, viszont nekem rosszul esik, hogy nem foglalkozik velem. Arra gondoltam, eddig biztos az elerhetetlen "préda" voltam, most "megszerzett" és boldog.


Mitől van ez? Más is érzett ilyet?


2016. júl. 20. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nem normálisak az emberek. Semmi kitartás nincs, hamar ráunnak a másikra, nincsenek mély érzések. Csak szórakoznak egymással. Mi a férjemmel 5 éve vagyunk együtt, más dög unalmasnak mondaná az életünket,de nem az. Imádjuk egymást és a mai napig szerelmes sms ket küldünk egymásnak melóból,és randizni is szoktunk ugyan úgy mint az elején. Szerelmesek vagyunk egymásba és boldogok vagyunk együtt. Soha nem fordult még élő ilyen,h megkapott akkor már nem is foglalkozott velem.
2016. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!