Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját szoba nélkül. Gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját szoba nélkül. Gáz?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Sajnos nincs külön szobám itthon, de mivel másik városban tanulok, ott kollégiumban élek. Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy fiúval, úgy néz ki komoly a dolog. Kicsit zavar a helyzet.. neki nem mertem eddig elmondani.. tudom nem egy világ múlik rajta és nem ezen múlik a kapcsolatunk de zavar. Mennyire lenne ciki az, ha pl. elhívom hozzánk és a szüleim szobájában aludnànk? Csak itt van annyi hely.. persze én ezt sem akarom az orrára kötni, de akkor meg úgy érzem már most sem vagyok őszinte.. vélemény?

Nem szeretném most azt hallani, hogy mehetnék albérletbe stb..jelenleg az nekem nem fér bele max. pár év múlva. Gyerekesen hangozhat a kérdésem de tényleg elkeserít..



2016. júl. 20. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleid addig hol aludnának? Remélem nem úgy gondoltad, hogy ugyanabban a helyiségben.
2016. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a verzióhoz mit szólnál, ha inkább a srácnál találkoznátok? Magával azzal, hogy nincs külön szobád, hatalmas gond nem lenne. (Mondjuk ha a tesóddal lennél egy szobában, akkor még ott is lehetne aludni, max nem lenne szex) Viszont az, hogy a szülőkkel együtt kéne aludni azt nem díjaznám. Viszont! Emiatt semmiképpen ne érezd magad gáznak, nem a te döntésed volt, ez belőled semmit nem vesz el, és ha szeret a srác, akkor nem fogja érdekelni. Felnőtt emberek vagytok, biztos vagyok benne, hogy meg tudjátok oldani a dolgot. :) 23/F
2016. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

nem értem, ha komoly a dolog miért ne tudnád vele ezt közölni???

nekem tuti szarul esne, ha valaki ilyesmi dologgal akarna "félrevezetni", vagy hogy fogalmazzak...


23F

2016. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném, hogy nincs külön szobád, de a szüleiddel nem aludnék egy légtérben bocs. Nem bántás, de szüleidnek lehetett volna annyi esze, hogy 14-15 éves korodra már kialakítsanak egy külön kis lyukat neked, amikor elkezdtél kamaszodni. Semmi mód nem volt rá? Srácnál legyetek többet szerintem.
2016. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nos ugy van hogy én másik szobában alszom egy családtaggal de kis ágyam van. A családtag pedig nagyobb ágyon alszik. Ők addig átmennének oda így a legcélszerűbb.

Évközben nincs gond. Ha lehet koliban el tudunk lenni, de ilyenkor nyáron, szünetekben is jó lenne megoldani..

2016. júl. 20. 14:47
 6/18 anonim ***** válasza:
És a szüleidnek említetted már ezt az ötletet? Egyébként meg beszéld meg a sráccal.
2016. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek sincs saját szobája. A nővérével közös szobájuk van. Ők úgy szokták , hogy mikor át ment a pasija ők egy ágyon aludtak a nővére meg a sajátján. Lassan 2 éve vannak már együtt és eddig még nem panaszkodott a helyzet miatt. A pasijának van saját szobája és ott tudtak kettesben is lenni.
2016. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szülőkkel egy szobában? A-a, ilyen opció nincs és nem is lesz. :P Elmondod a barátodnak, hogy ez és ez a helyzet, ő pedig remélhetőleg elvisz majd magához, valahol azért csak kell aludni.
2016. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, a szüleim nem aludnának velünk, ők addig máshol. Csak maga az a dolog hogy szülők szobájában..
2016. júl. 20. 15:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Vagy állítsatok fel egy sátrat az udvaron. Úgy is most van itt a szezonja. Bezárkóztok oda, aztán mehet a móka. :D
2016. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!