Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párotok késsel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párotok késsel is villával enné a hamburgert és a pizzát?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az zavarna ha nem azzal enné. Sok burgeres van ahol furcsán náznánek a pincerek.
2016. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Pizzát én is szoktam késsel, villával enni, és olyan hamburgerrel is volt már dolgom, amit jobb volt evőeszköz segítségével elfogyasztani. De szoktam kézzel is enni őket. Ha valaki mindig kést-villát használ, az az ő dolga.
2016. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor Olaszországban jártam, volt, ahol adtak kést és villát a pizzához. Nem szólnék semmit, de én kézzel eszem és kész. :-)
2016. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy mivel eszi? :D

amúgy meg pizzához egyáltalán nem furcsa a kés, villa...

2016. júl. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. A pizzát én is azzal eszem, de a hamburgert is sokszor szétszedem és úgy kapom be, nem harapom. Ennek főleg egészségügyi oka van...de pont nem érdekel, hogy kinek tetszik ez vagy sem. Hozzáteszem, a férjem még soha nem tette szóvá egyiket sem.....
2016. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!