Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randiként pizzázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randiként pizzázni megyünk, ciki ha mondjuk én kézzel eszem a pizzát? Vagy jobb ha villával?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy egy lazább helyre, vagy elegánsabbara mentek.
2009. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom h hova megyünk.
2009. máj. 30. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Olyan nehéz késsel villával enni?
2009. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd ott elválok.. mármint a helyen. :)

Amúgy én a pizzát csak kézzel tudnám megenni... Minek hozzá kés, villa?:O

2009. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább a helytől függ.

De őszintén szólva szerintem biztos nem fog a másik amiatt finnyázni, hogy te kézzel eszed. ;) Szerintem ez annyira nyolcadrangú dolog. :D Vagy tetszel neki és akkor tök mindegy, hogy eszed, vagy nem jösz be neki, és akkor meg akármilyen kulturáltan eszed, az is hiába.

2009. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első randin illik kés és villa.Ezért nem szeretem a beülős randikat,inkább akkor otthon film,rendelünk egy pizzát aztán ott eheted kézzel.De így ne:)
2009. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megbeszélitek hogy eszitek poénnak is jó lesz aztán ennyi nem kell ilyen hülyeségeken rágódni.
2009. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sose a fejedben légy a randin, nehéz dolog ezt megérteni, de akkor igazán könnyű, ha teljesen a jelenben vagy és a belső hang nem szól a fejedben. Tedd, ahogy jónak érzed. Nyugodtan és határozottan, ne függjél a másik reakciójától. Magadat add.
2009. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igaza van az utolsó hozzászólónak... engem kb hidegen hagy h ki mit gondol arról h h viselkedem, ha nekem kézzel jobbanesik akkor kézzel...


ammeg nekem első randin ritkán jön össze a pizza, mert (nemtom mivan acsajokkal) a legtöbb lány nemmer előttem enni aztán inkább csak 1 kólát kérnek...én erre csak megkérdezem h biztos? mondják h aha...énmeg ha éhesvok nemérdekel, rendelek magamnak 1-et nehogymár azért ne egyek mert ő nemakar


csak határozottan, ha meg valami rosszul sülne el vedd poénosra a figúrát, ne görcsölj

2009. máj. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne játszd meg magad. Edd úgy,ahogy szoktad, és jól esik. Én is kézzel mászok bele mindig, a barátom előtt is úgy ettem,szerencsére ő is úgy szokta :D

Amúgy nekem nem is esik jól a pizza, csak ha kézzel eszem :)

2009. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!