Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton azt olvasom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton azt olvasom, hogy "csontokkal játsszanak a kutyák", meg hogy a férfiak szeretik ha van mit fogni egy nőn. Erre nőies alakommal hoppon maradtam?

Figyelt kérdés
Mindig a fentieket olvasok, meg mást, hogy szeretik ha husi, telt a nő, meg nagy mellek, fenék, stb. Hogy az a nőies, hogy az kell. Közben meg, volt egy kiszemeltem, akire rányomult egy csontsovány, deszka lapos nőci, magamban gondoltam, ő se lesz konkurencia, de összejöttek... És beszéltem a csajszival, azt mondta, szóba kerültem, mert a srác mondta, hogy tudta hogy bejövök neki, de NEM JÖTT VOLNA ÖSSZE VELEM, MERT NEM TETSZIK NEKI AZ ALAKOM. Pedig arányos, formás vagyok. Neki is elmondtam amit ide írtam, és azt annyit mondott, ennyi erővel a labdákkal játsszanak a kutyák. XDDDD
2016. júl. 21. 13:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%

hát változó kinek mi jön be :)

nekem pl a teltebb alak, legjobb barátomnak a fiús lányok...

te pont kifogtál egy olyat akinek nem jöttél be :)


23F

2016. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy itt ilyenek olvasol, de a valóságban 10 ből 9 férfinek nem tetszenek a kövér nők. Lehet akármilyen kedves, szép stb.
2016. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
lehet nem az alakoddal volt a problémája, hanem a viselkedéseddel.
2016. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
98%
Elég lenézően beszélsz a tőled különböző emberekről, lehet ez nem tetszik a fiúknak.
2016. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
#3, nem, nem. Még ha a viselkedésem miatt is van, akkor is, perfekt viselkedés mellett se jött volna össze velem, mert a soványat szereti.
2016. júl. 21. 13:28
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Látod, látod, nem kell mindig abból kiindulni, amit sokan posztolnak a fb-on...


Ismerkedésnél mindig is az számít, hogy adott pasinak te mennyire jössz be, nem az, hogy éppen mi a divat.


Másrészt ezeket a nézeteket általában pont a molett nők szokták osztogatni ezerrel, hogy igazolják/vigasztalják magukat. (Két sorral lejjebb meg belájkolnak egy fogyókúrás csodaszert meg a legújabb diétás étrendet...)


Mielőtt leharapja valaki a fejemet, én is kövér nő vagyok, csak nem szeretem becsapni magam.

2016. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj,vígasztald magad azzal,hogy termékenyebb vagy meg humorosabb,meg odaadóbb az ágyban.XD
2016. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
62%

A van mit fogni es tarsai frazisokat azok a pasik emlegetik akik nem jutnak nohoz illetve az itt a gykn nyalukat csorgatok.

Pl nekem egyaltalan nem jon be egy telt alkatu no. Nem egeszseges es ennyi. Meg en is rosszul erzem magam ha nem sportolok par napig, nem hogy meg a parom legyen elhizva, isten ments..

31F

2016. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenkinek egyforma az ízlése. Van, aki a vékonyat..van, aki a sportosat, van, aki a teltet...van, aki a kövér husikát preferálja. És ez pont így van jól. Nem igaz az, hogy csak a vékony nők kellenének...és az sem, hogy csak a "van mit fogni rajta" típusok.
2016. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy te kiszemeltél valakit, nem biztos, hogy ő pont a teltebb nőket szereti. Barátom is olyan nőket szeret, akin gyakorlatilag át lehet látni. Van olyan barátom, aki viszont csak a teltebb nőket szereti. Akkor lesz jó, ha olyan tetszik meg neked, aki a teltebb nők híve.

Na persze, a teltebb kifejezés, sok mindent takarhat.

2016. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!