Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aha, csak a kutyák játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aha, csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik. Mire fel ez a nagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Fogyózom, és örülök, hogy már lement 4 kg, egyre szebbnek látom magam.

Erre meglátom a neten képet: ducin is lehetsz csinos!

és kiraknak egy teljesen átlagos lányt...


Tehát aki 170 cm-hez van 70 kg, az már KÖVÉR.

Jó tudni...

A 170 cm/50 kg meg a normális...hát annyi sose leszek, nem is akarok. 65 kg-re akarok lefogyni, de ha nektek már az is sok...

Na mindegy, engem nem is érdekel ez az egész, vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat.



2013. máj. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
76%
Ez a gyakorikérdések.Itt az ilyen kérdéseknél hazudnak,hogy bevágódjanak a kérdezőnél
2013. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Egészséges önértékkelésű és lelkületű lánynak nem kellenek internetes baromságok ahhoz, hogy tudja, ő jó így.


Kevesebb internet több szabad program. :)

Jó a testnek is és léleknek is!

2013. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%
Ha "vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat " akkor mi a lószarnak írtad ki a kérdést. :DD
2013. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
65%
az a durva, hogy nekem az ilyen plakátok miatt van testképzavarom! 168cm vagyok, és hozzá 57kg max és kövérnek érzem magam. Pedig tudom, hogy hülyeség.
2013. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

1. Jah, de nem gyakorin láttam ám ezt. Na jó, itt is, de pl. a Facebook is tele van vele.


Mindegy. Így, hogy DAGADT vagyok, legalább tudok fontosabb dolgokra koncentrálni, mint a palik. Úgyse vonzódna hozzám senki, max. beérik velem, mert nem jutott szebb, ennyi.

2013. máj. 18. 12:57
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
a mondás igaz nagyon is,de nem azt jelenti hogy legyen 100 kg.Legyen formás ez a lényeg.
2013. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Meg a duci csajok találtak ki
2013. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
29%

Ez ugyanolyan hazugság, mint az, hogy a nőknek a belső is fontos :)


régebben még elfogadó voltam a külső tekintetében, de mióta rájöttem, hogy ti nők milyen felszínesek vagyok, én is jobban válogatok!

hiszen ha ugyanolyanok vagytok belsőleg, akkor legalább egy olyan barátnőm legyen, aki után megfordulnak más férfiak is :)

2013. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

2. Van benne valami.

4. Pedig te pont jó vagy így, és még az alsó határhoz is közelítesz.

6. Jah, csak a 70 kg is sok már. Azt mondják, az 55 a jó, de én alapból 170 cm vagyok, és ahhoz szerintem túl kevés lenne az.

7. Ebben is van valami...

2013. máj. 18. 13:01
 10/48 anonim ***** válasza:
27%

Különben az egyik válaszolónak igaza van: még a kövér lányok is találnak társat, mert a férfiak kevésbé felszínesek...


úgyhogy fel a fejjel!

2013. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!