Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen apró ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen apró ajándékoknak örülnek?

Figyelt kérdés

Pl egy kávé, valami süti, amit én készítettem stb. Ilyesmi ötleteket gyűjtök, de lehet tárgyi is.

Tudom, hogy mindenki másnak örül, közvéleménykutatok :)


2016. júl. 21. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nme tartok ajándéknak egy kávét vagy sütit. Jobban élvezem ha belülünk valahova és együtt iszunk/eszünk valamit. Közös piknik, városnézés, utazás.
2016. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Én inkább egy szép kivitelezésü,és gazdag/érdekes mondanivalóju/tartalmu könyvnek azért jobban szoktam örülni...
2016. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én a semminek leginkább

De a saját készítésű az legyen barmi olyan ami tartós

Pl en kaptam regebben egy korsot amit az akkori párom festett, irt rá

Tudja kitenni otthon rajz valami kis akármi

Szoval az ilyen dolgok szerintem jobbak mint barmi bolti cucc

2016. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Nekem jöhetne a süti. :D Szeretem a hasam. :P
2016. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, gyerekes vagyok. Nekem pl. tetszik, amikor random kapok egy chipsből való apró játékot vagy ilyesmit, kicsit leköt.

A másik amit szeretek, a kaja. Ha pl. kések pár percet és addig beugrik venni nekem a kedvenc pékárumból, ilyenekből. Vagy estére vesz egy sört. Esetleg megkeni a kenyeret nekem. Ezek nálam fontosak, mert érződik belőle, hogy később gondoskodó anya lesz e. :)

2016. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 21. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
egyen fuggo. ezek a valaszok alapjan nem fogod megtudni h minek orulne a legjobban a parod.
2016. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!