Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehete megnőveszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehete megnőveszteni a péniszem?

Figyelt kérdés
Engem 11 éves koromban körülmetéltek és azóta egyáltalán nem nő a péniszem. Sok olyan órán vettem részt ahol azt mondták, hogy nemkell aggódni majd megnő, de nekem már 4 éve nem nő egyáltalán. Azt mondták a pénis nővesztő tabletták rosszat tesznek a spermának ezért nem használok. De van más mód és ha igen segítentek? s lécci a ülye poénoka hagyjátok mert ez számomra fontos. 15 éves vagyok és 12 cm a péniszem.
2010. ápr. 16. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

25 éves koráig az ember teste még fejlődik. Biztos vagyok benne, hogy a tiéd is nőni fog, csak lassabban nő.

Egyébként én egy egyszerű kis műtétről tudok, amely során a péniszt tartó inat vagy micsodát elvágják. De ahhoz még fiatal vagy.

2010. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
semmivel.
2010. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nővesztő Helyesen: nÖvesztő

pénis Helyesen:pénisZ

segítentek Helyesen: segítenÉtek

ülye poénoka Helyesen: Hülye poénokat


Remélem ez segített

2010. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A műtét az hülyeség! Nincs az az orvos aki ilyen műtétet elvállalna ,sok az ideg a cerka körül.
2010. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csinálj sok faroktámaszt. Ha nem tudod hogyan kell nézd meg a Pick of destiny filmet.
2010. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Menyi az annyi?
2010. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vágd le a szőrt, attól nagyobbnak látszik.
2010. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

12cm a péniszed az jó mert nők hüvelye pont ilyen hosszú :)

Egyébként pff..google..írd be pénisz növelés, találsz nyújtógyakorlatokat, meg még ki tudja mit. Vki azt mondja nem használ, vki meg esküszik rá. Próba szerencse.

De vmin azért gondolkodj el..

Miért akarod megnövelni? Konkrétan, mi az indítékod?

Ha szereted egy nő akkor elfogad olyannak amilyen, különben meg akk hagyd is ott..de hidd el a nők nem ilyenek. nem vagyok nő, de legalábbis a többség nem olyan h elküld mert kicsi...

Viszont van egy dolog amiért elküldenek a nők..ez pedig az önértékelés alacsonysága.

Azért semmiképp se becsméreld magad, alacsonyísd le magad, mert te kicsinek gondolod. Oké lehet hogy baj, lehetséges..De NAGYSÁGRENDEKKEL nagyobb baj az és sokkal több szenvedést fog okozni az életedben az hogyha nem vagy megbékélve önmagaddal.

Aki önmagát nem szereti, mást sem képes szeretni. Ezt azért tarsd fejben..Aztán keress rá googlen :p

2010. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt nyomtam és három hónap alatt sikerült +2 centit nőnöm működik csak kitartás kell hozzá!

2010. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A faroktámasz helytt komolyra fodítva:

-Kicsi a farkad?

Igen kicsi.

-Baj ez?

Nem

-De mindenki azt mondja ez gáz?

Szard le mások véleményét.

-De mi van ha a szexnél beégek?

Ha eljutsz odáig, akkor már nem ez a legfontosabb.

-De lötyögni fog a csajban.

A vagina csak 7 cm mélységig érzékeny. A G pont kb 4-5 cm mélységben található, ha ujjal ki lehet elégíteni egy nőt akkor ekkora f@rokkal is. Olvass szexkönyveket némelyikben vannak jó tanácsok, a punc1nyalás is egy olyan dolog amit ha jól csinálsz már nyerő vagy. Ha többet tudsz a női nemiszervről mint egy nő az bizony önbizalmat ad, és ha netalán szóba tudod hozni egy lánynál ezt, és nem dugt0k még aznak, az csoda.

-De mi van ha mégis lötyög?

Válassz előnyösebb pózt, ahol a lány összezárja a lábait, akkor szűkebb lesz. Bizonyos lányok intimtornát is végeznek és úgy szorítanak a PC izmaikkal, hogy olyan mintha egy szűz csajjal lennél.

-Akkor minden nőhöz elég lesz ez?

Nem vannak olyanok akik szeretik úgy érezni hogy televannak, őket nincs mese elégítsd ki análisan.

-Vannak előnyei a kis f@roknak?

Igen, a mélytoroknál és az anális szexnél.

-A válaszoló tuti perverz?

Igen, nem szégyenlem a szexualitásomat, és elegem van a prűd emberekből.

-A válaszolónak mekkora van?

14 cm körül, és teljesen elégedett vagyok vele.

-Áhh a válaszoló csak nyugtatja magát, biztos ő is örülne ha nagyobb lenne?

Nem igazán érdekel nekem ekkora van elfogadom és nem kell vigyáznom arra hogy ne a csaj méhszáját verdessem.

2010. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!