Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vegyek egy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vegyek egy teljesen újat, esetleg hazudjak, vagy hagyjam inkább a fenébe? Pasik titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem a szexi fehérnemű szetteket, és az előző párommal szereztünk is be egy-kettőt. Itt nem a sima melltartó szexi bugyira gondolok, ahnem inkább ilyesmire:

[link]


Az előző páromnak nagyon bejött az ilyesmi és azt gondoltam a mostani barátomnak is fölvenném az egyiket meglepetés gyanánt, viszont múltkor is adódott egy olyan alkalom, hogy felvettem egy szexibb tangát ami régebbről van meg és hát azért látszik rajta, hogy az nem hétköznapi viseletre való. Tetszett is neki a dolog, viszont rákérdezett, hogy ez új-e én meg picit furcsának éreztem azt válaszolni, hogy ezt még az előző párommal vettem, így hát nagy zavaromban rávágtam, hogy igen nemrég vettem. Félek, ha előkerülne az egyik ilyen fehérnemű szettem, akkor szintén ilyen helyzetbe bonyolódnánk és az nekem kicsit kínos lenne. Arra gondoltam, hogy esetleg vennék egy újat, csak hát azért ezek nem feltétlenül olcsók, ráadásul kicsit bosszant is a gondolat, hogy amik eddig vannak az mehetnek a kukába. Pasik titeket zavarna, ha kiderülne, hogy a fehérnemű szett már régebb óta megvan? Nem tudom mit tehetnék, tanácstalan vagyok, de nagyon meg szeretném vele lepni a párom :/


2016. júl. 23. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
nyugodtan mondhatod, hogy új vagy azt, hogy régebben vetted, de nem hordtad,ennyi.
2016. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarna a tudat nokent, igy vennek ujakat. De mondjuk en egy ilyet max. egy kulonlegesebb alkalomra szoktam hasznalni, utana meg szep emlek :D.
2016. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne azt mondd neki, hogy az előző pasiddal vetted, hanem hogy már megvan egy ideje!
2016. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem látta, amid van otthon akkor úgyis új lesz számára.Ha meg látta, akkor min kell aggódni?
2016. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem zavarna, de elve nem is nagyon kérdezgetnék semmit sem, ha megjelensz előttem egy ilyen cuccban...
2016. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azt tudja rólam, hogy előtte csak egy valakivel létesítettem szexuális kapcsolatot, és a szakítás után nagyon hamar léptem bele ebbe a kapcsolatba, így ha azt mondom régebbről van úgy is ki tudja következtetni, hogy valószínűleg az exemmel használtam már.
2016. júl. 23. 22:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem látta, hogy van nekem ilyen szépen el van rakva, csak amiatt aggódom mert mint említettem a bugyinál is megkérdezte, tehát fenn áll a lehetőség, hogy ennél is megkérdezi.
2016. júl. 23. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyel egy ujat azert neki is, de most mi van ha mar korabban is felvetted?
2016. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!