Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom eddig akart gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom eddig akart gyereket teljesen ebbe a tudatban voltam most terhes vagyok és elakarja vetetni nem tudom felfogni micsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval egy betegség miatt abba kellet haggyam a fogamzás gátlót fél éve. Szerintem havonta megkérdeztem tőle hogy milesz ha baba lesz ő aztmondta örülne neki. És most terhes lettem és nem akarja. Van egy ház ami felújításra szorul és erre hivatkozik hogy hol laknánk mert egyikőnk szülwinel se lakhatnánk mert nem olyan a viszony meg hogy nem tudnánk még eltartani a gyereket én ezt a részét értem csak akkor miért hitegetett miért nem tudta azt mondani hogy várjunk még amig kész a ház amikor 828 szor megkérdeztem tőle nem lehet felújítani egy házat 9 hónap alatt érdekes módon a télen még 4-5 hónap kellet volna hozzá csak akkor nem foglalkozott vele de most már ideje lenne. Én vágytam erre a babára és én azt hittem ő is és most igy pofára ejtett.ha legaláb egy szóval mondja hogy még várjunk vagy valami valamit kitalálok a védekezésre de nem tudom nagyon szenvedek mert azthittem ő is akarja és most el kell vetessem. Ti mit tennétek elhagynátok a párotokvagy elvetetnétek a kicsit.

2016. jún. 17. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Ki kellett volna, hogy rántsa időben.
2016. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt kedve védekezni és kockáztatott gondolva hogy majd elveteted. Csak az ilyen emberek nem tudják felfogni, hogy egy nőnek egy babát elvetetni nem olyan kérdés, mint hogy melyik felsőt vegyem ma fel. ezt neked kell eldönteni, hogy vállalod úgy is hogy párod nem akarja és lehet szétmentek vagy elveteted.
2016. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Haaat en ebben az eszemre hallgatnek, azaz elvetetnem es tole az eletben nem esnek tobbet teherbe. Igy szimplan.
2016. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, biztos nem fognak szétmenni. Nem olyan fajta a kérdező, aki képes lenne egyedül élni, főleg egy gyerekkel.
2016. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ok. 2#
2016. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon nehéz helyzet, sajnálom. Valamilyen szinten át tudom érezni mindkettőtök oldalát, mert voltam hasonló helyzetben: nálunk is az volt, hogy a párom hajtogatta, hogy nem gond, jöhet a baba, én is belementem, és bár védekeztünk, nem túl biztonságos módon, be is csúszott. És akkor szembesültünk vele, hogy teljesen más vágyni, és más szembesülni a tényleges helyzettel. Mindketten frászt kaptunk, amikor a nyakunkba zúdult a felelősség és a rengeteg teendő. Meg tudtuk beszélni, szembenéztünk a helyzetünkkel és elkezdtünk a megoldáson dolgozni. (Hasonló dolgok: felújítás, megélhetés, stb.), de szorongások közepette. Hiába örültünk a babának, rettenetesen nyomasztó volt a sok teher, nem volt felhőtlen az öröm. Végül a sors "megoldotta" a helyzetet: 12 hetesen elveszítettük a babát. A fájdalom mellett meg is könnyebbültünk.


Nem tudom, hogy hogy dönts, csak a párod "védelmében" szerettem volna szólni, mert simán lehet, hogy akkor komolyan gondolta, hogy vágyik babára, csak amikor tényleg ott volt, akkor megijedt a felelősségtől. Beszéljétek át alaposan, egyszer, kétszer, sokszor, addig, amíg mindkettőtök számára jó megoldás nem születik.

2016. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

Én el is vetetném, ill. ugyanazzal a lendülettel el is hagynám ezt a barmot, szórakozzon azzal, aki hagyja.


Más kérdés, hogy te úgysem fogod megtenni.

2016. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "el kell vetessem"??? Ilyen nincs, hogy a párom (chh...) lazán rendelkezik az ÉN testem felett (és a leendő közös gyerekünk élete felett ő egyedül!!!), alávet egy műtétnek, amiről gőze sincs, milyen veszélyekkel jár rám nézve, de felteszem magasról sz..rik is rá. Az abortusz egyéb lelki vonzatairól nem is beszélve. Arra meg már nem is találok szavakat, hogy mindez MIATTA történik. Eszem megáll, nem is értem, hogy van képe ezek után még téged abortuszra küldeni.

Ne haragudj, de ez az ember egész egyszerűen nem szeret téged. Lehet, hogy a maga csökevényes fura módján érez valamit, de ez nem szerelem, még csak nem is őszinte szeretet. Ő maximum azt szereti, amit nyújtasz neki. Ha egy ember szereti a másikat, maga a szeretet kizárja ezt a viselkedést. Ez, hogy ennyire önző, nem törődik veled, sz..rik az ezzel kapcsolatos érzéseidre, még arra is, hogy maradandó károkat okozhat benned (testileg és lelkileg egyaránt) az, amire UTASÍT, ami ráadásul annak következménye, hogy ő konkrétan a szemedbe hazudott és átvert téged... erre nem tudok mit mondani. Egy percet nem tudnék ezek után egy ilyen "társsal" tölteni.

2016. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Azért bennem felmerül a kérdés, hogy neki kell megoldania a házfelújítást, lenne-e elég jövedelmed szülés után, vagy neki kéne eltartania, mert ezek mind okozhatják egy férfinál, hogy megijed (még ha előzőleg jó képet is vágott a dologhoz).
2016. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván átgondolom hatmiliószor de azért kiváncsi voltam más véleményére
2016. jún. 17. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!