Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy átlagos nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy átlagos nő vagyok, akivel most járok az egy nagyon helyes pasi? Hosszú távon hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lánccal
2016. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
24 ő 28
2016. júl. 23. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerencséd van, fordított esetben aggódhatnál, így annyira nem fog kelleni.
2016. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok nő kikezd vele. Nem olyan régóta járunk és bizonygatta hogy bizzak meg benne, de egyfolytában kapja az ajánlatokat. Nálam ő kezdeményezte, hogy találkozzunk.
2016. júl. 23. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább először az önbizalmadat és önbecsülésedet pakolnád helyre.

Ha te magad agyilag nem vagy rendben, nem is fogsz bízni a párodban, féltékenységi rohamot fogsz rendezni, azáltal meg el fogod üldözni a pasit.


Légy nyitott az új dolgokra, beszélgessetek mindenről őszintén, légy kedves, határozott, egyenes mondd meg neki, hogy mit akarsz, ne utalgass, legyél kompromisszumra kész, hűséges, tartsd tiszteletben a kérését..stb.

2016. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os én normálisan viselkedem vele, nem féltékenykedem, de bennem van, hogy érdemes-e vele folytatnom, nem akarok futó kapcsolatot. Most ugy alakul minden mint egy kezdődő kapcsolatban, nem találkozunk mindennap csak amikor mind a ketten ráérünk,hetente párszor.
2016. júl. 23. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Na figyelj, ö kezdeményezett tehát te kellesz neki. Bízz benne amég nem ad okot arra hogy ne bízz. Az ajánlatokkal meg ne foglalkozz hiszen ő sem foglalkozik vele akkor neked miért kellene? Na meg ne felejtsd el hogy a pasik nem keresnek mást ha megkapják amire vágynak. És ha nem tudsz főzni akkor tanulj meg, mutasd meg neki hogy milyen házias tudsz lenni, de ne felejtsd el hogy reggel házi asszony vagy, de este az ő "játékszere" és te se adj neki okot a bizalom vesztésre
2016. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, még szerencse hogy csak salátákat, csirkemellett és rizst eszik. Mostmár megértem, hogy miért nem vállalják be a férfiak sem a nagyon helyes nőket, mert aggodhatnak mellettük. Persze megbizom, nem vagyok féltékeny, de valahol a lelkem legmélyén ugy érzem vesztes leszek és a végén rosszul fog esni ez a kaland.
2016. júl. 23. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ilyenek miatt. Nézd ezt egy picit más szemmel. Azt állítod helyes a pasi és hogy rengeteg ajánlatot kap. Na már most ha belegondolsz ez nem egy csettintésre változik meg így, tehát valószínűleg már azelőtt is kapott ajánlatokat, hogy összejöttetek volna. DE!! Ő téged választott én ezt inkább egy pozitív megerősítésnek venném. Ebből is az látszik inkább, hogy te alacsonyabbra tartod magad mint mások. Nekem is helyes a barátom, ráadásul nagyon közvetlen az a buli lelke típus nagyon megnyerő a személyisége. Én nekem is voltak önértékelési problémáim, de rájöttem, hogy ennek inkább örülnöm kellene, mert azelőtt mindig úgy éreztem a pasik csak azért állnak le velem, mert "nincs jobb", de ennek a férfinak én kellek és nem más, pedig azért van egy jó pár csaj a környezetében akire ha pasi lennék én tuti rámozdulnék. A legrosszabb amit tehetsz az az, hogy rágörcsölsz erre. A kisugárzás nagyon fontos egy ember megjelenésében és az igenis látszik valakin, ha meg van elégedve magával és helyén van az önbizalma. Az egy jó nagy pozitív löketet ad a megjelenésednek. A pasik ezt bírják ;)
2016. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!