Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Egyik nap helyes másik nap csúnya?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miért van az hogy a képeken néha helyes, néha meg csúnya. Mármint úgy értem hogy szörnyűek a képek, a többi képeken meg szép/helyes. Élőben is vagy tükörben van hogy helyes néha meg olyan csúnyácska. Múltkori képén is olyan helyes volt, a másikon meg átlagos/csúnya.

2015. nov. 17. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetünk mindig toppon.Felszínes vagy.
2015. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Ne érts félre, csupán kíváncsi voltam miért van ez. Mellesleg azt le hagytam, hogy 5 perc múlva csinál képet már azon is máshogy néz ki mint előtte.
2015. nov. 17. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most magadról irtál?vagy másról.Ha magadról akkor nem te vagy egyedül aki igy tudja,én is igy vagyok vele egyszer csúnyvagy átlagos vagy átlag alatti az egyenlö a csúnyával vagy a nem széppel,máskor meg szebb nö cagyok,a képeken is
2015. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam máskor is te most magadról írtál vagy más valakit hozztál a kérdésed meg válaszolásához?te hogy látod magad?
2015. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem leirni,hogy ga szép az arböröm formára is szebb,jobban mutat smink nélkül és sminkel is.Az ápolt szép boron az is jobb.
2015. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az is volt amikor megváltoztam jobb kucsit szep lett az arcom,volt olyan akkor is,hogy tükörbe néztem és sirtam,hogy nézek ki.De volt olyan de az ritkabb,hogy bele nézek a tukorbe es mondom hu ha en is tudok azert szep no lenni
2015. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ritka amikor szep vagyok
2015. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!