Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális és abszolút természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális és abszolút természetes az, ha a barátnőm a fiú barátaival találkozgat kettesben?

Figyelt kérdés

Én vagyok féltékeny, vagy ez teljesen természetes?


Már a kapcsolatunk előtt is ismerte az adott srácot, úgy objektív a dolog, ha ezt is megemlítem.


A program "beszélgetés és iszogatás (!)", késő esti órákban.


Csak számomra evidens az, hogy- még ha van is esetlegesen lány barátom-, akkor sem találkozgatok vele kettesben, ha kapcsolatban vagyok? (kiváltképp nem este iszogatva)...



2016. júl. 24. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem természetes.
2016. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetes, mert nem egy mindennapi eset, de ez is előfordul.


Én is voltam már hasonló szituációban.

Ha megbízol a barátnődben, akkor semmi félnivalód nincs.

2016. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban természetes.
2016. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg ez ingatag talaj. A kérdés az, hogy miért nem egy baráti társaságon belül iszogatnak, amikor többen összeverődtök?
2016. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Teljesen természetes! Hidd el, nem tesz jót egy kapcsolatnak ha ennyire túlreagálod az ilyen dolgokat, ezt senki nem bírja hosszútávon elviselni! Nekem is vannak fiúbarátaim, akikkel el szoktunk menni iszogatni (természetes éjszaka), lehet hogy nem kettesben, hanem hármasban, de soha semmi rossz nem történik, mert ezer éve ismerem őket és testvéremként tekintek rájuk :) sőt, a barátomnak is van egy lány barátnője, akivel óvoda óta ismerik egymást, együtt nőttek fel és van hogy elmennek kettesben meginni egy sört és beszélgetnek, mintha te mennél el a haverjaiddal sörözni :) és megjegyzem 4 éve teljesen boldog párkapcsolatban élünk a barátommal, az ilyen estékből soha nem lett megcsalás és semmi hasonló!!!

Ne reagáld túl, látszik mennyire szereted ezt a lányt, de ha sokat féltékenykedsz elveszíted! :(

2016. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Én szoktam. Semmi más, csak 1-2 nyenyenyunya és beszélgetés.
2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!