Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy tetszem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem-e egy nőnek, vagy csak egyszerűen kedves?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel 1 héten keresztül többször is találkoztam. Nem sokszor beszéltünk egymással, de mikor igen, akkor rendkívül kedves, mosolygós volt. Bár alig sikerült megismernem őt, mégis megtetszett a kedvessége, kisugárzása, természetessége miatt. Honnan lehet tudni, hogy lehet-e esélyem nála, vagy csak egyszerűen kedves volt? Kezdeményezni nem mertem, féltem, hogy kiröhög, főleg mert 5-10 évvel idősebb nálam, és emiatt nem is tartottam valószínűnek, hogy esélyem lehet nála.

Amúgy meg elég messze lakik tőlem, a nevét pedig nem tudom, ahhoz, hogy újból találkozhassak vele, valamikor el kellene mennem abba a helységbe, ahol ő lakik.



2016. júl. 12. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
De miről beszéltetek? Az sem mindegy. Részletek?
2016. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Titusztitusz ***** válasza:
Egyszerűen megtudhatod a választ:Azt kell tenned csak,hogy amikor az illető hölgy megint mosolygós és kedves lesz veled,FINOMAN ÉRINTSD MEG VALAHOL...Vagy a kezét,vagy a fenekét,vagy a lábát,vagy a derekát...Amennyiben a nőci NEM HÚZÓDIK EL,NEM FAGY LE A MOSOLY AZ ARCÁROL,és továbbra is kedves és mosolygós marad,akkor nyert ügyed van nála...De ha hirtelen hűvös,és tartózkodó viselkedést vesz fel az érintésed után, AZ viszont már nem sok jót fog akkor jelenteni...Szóval kezdj neki a próbának minnél hamarabb...
2016. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmi okod feltételezni alapvető közvetlenségnél többet. Ha nem keresi direkt a társaságod, vagy nincs ennél bensőségesebb reakciója, akkor valószínűleg csak ennyiről van szó.

Ha érdekel, próbálj meg közeledni, de ne ámítsd magad.

2016. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 1: Semmi komoly, csak általános dolgok, illetve sokszor csak köszöntünk egymásnak. De már az is érdekes, hogy vajon miért köszönt nekem.


# 2: Ha találkozni is fogok még vele az életemben, az legalább 1 év múlva lesz. De szerintem meg kellene valamennyire ismernem, mielőtt megérinteném.


# 3: Sajnos lehet, hogy igazad van.

2016. júl. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!