Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívtam magamhoz, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívtam magamhoz, első szeretkezés lesz, de szégyenlem a lakást. Mit csináljak? Inkább menjünk szállodába?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk még igazán kapcsolatban, ismerjük egymást régóta mert munkatársam, mostanában kezdünk egymásra találni. A folytatás talán pont ezen az alkalmon múlhat. Én szüleimmel élek akik akkor nyaralni fognak, ezért is terveztem akkorra az első alkalmat. De abba nem gondoltam bele, hogy mit fog szólni a lakáshoz. A problémák: A fürdőszoba nagyon csúnya lelakott, és a plafon penészesedik meg válik le róla a festék. A nappaliban foltok vannak a falon, ahová az évek alatt odadőlt az ember annak a nyomai. A szobám pedig azért ciki mert elég gyerekes, plüssállatok, gyerekszekrénysor. A másik, hogy egy görénnyel lakom együtt, amiről ő is tud, de idegen orr számára állitolag nagyon büdös tud lenni. Kirakni nemtudom a szobából arra az időre, nagyon pici a lakás, nem fér el a ketrec máshol. Annyi aggodalmam van ezzel kapcsolatban, hogy milesz ha emiatt elmegy a kedve tőlem, illetve hogy én feszélyezve leszek emiatt és nem tudok ellazulni. Már azon is gondolkoztam hogy kitalálok valami indokot, és elhívom egy szállodába inkább. Hozzá nem mehetünk az nem opció.
2016. júl. 24. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szegyeled honnan jottel akkor korai az intim kapcsolat
2016. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha értelmes, érett gondolkodású nő, akkor nem fogja érdekelni hogyan néz ki a lakás.

Csak legyen rend és tisztaság.

(Penészes falra tudsz venni spray-t.)

Ha nagyon zavar, hogy mit szólna hozzá, akkor menjetek máshova, mert annak nem sok értelme lenne, ha egész idő alatt görcsölnél, hogy mit gondol a lakásról.

2016. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Penészen segít a Savo, a plüssállatokat el lehet dugni (bár én nem tenném, az is én vagyok :D). A foltos falat ideiglenes átrendezéssel tudod eltakarni. A görény valóban qrva büdös, nekem is van, de el se tudom képzelni, hogy a hálószobámban legyen a helye. Ha nagyon szégyelled a szobádat, menjetek a szülőkébe (csak előtte-utána ágyneműcsere azért legyen!).

Amúgy én biztos nem stresszelnék ezeken, kb. le fogja sz.rni a lakást, elvégre kefélni megy, nem "háztűznézőbe".

2016. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre még az sem tiszta hogy mi a nemed / hány éves vagy, de mivel ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, szerintem fesd ki a nagyszobát, illetve ess neki penészirtóval a fürdőszobának, mert az egyébként sem annyira egészséges.
2016. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, szerintem inkább hívd el egy szállodába vagy panzióba.


Ha a lakás más szempontból rendben lenne, önmagában a tömény görényszag elég hangulatgyilkos lenne szerintem a nők túlnyomó többségének, főleg így, hogy az első együttlétet tervezitek.

2016. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez azért nálunk nem így működik, hogy én bármi változtatást csinálhatok amíg szüleim nyaralnak, ez az ő lakásuk. És nyilván pár nap alatt nemis lehet sokmindent tenni. Majd ha elköltözök, az a saját igényem, ízlésem szerint lesz berendezve, kifestve stb. Amúgy 24 éves nő vagyok.
2016. júl. 24. 22:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak én gondoltam azt kapásból, hogy a kérdező nő (bocsánat, lány)? x)
2016. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom a 6-os válaszodat. Az előző kommentem akkor semmis. xD
2016. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És mondd mi lenne, ha vennél egy vödör diszperzitet (?) 4-5 ezer forintért már kapni akkora kiszerelést, hogy az egész lakást kimázolhatod . A szülőknek meglepetés, a csajodnak meg mutogathatnád, hogy renoválás alatt álltok .
2016. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor a pasidnak, ha csajszi vagy ***
2016. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!