Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áthívtam magamhoz, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívtam magamhoz, első szeretkezés lesz, de szégyenlem a lakást. Mit csináljak? Inkább menjünk szállodába?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk még igazán kapcsolatban, ismerjük egymást régóta mert munkatársam, mostanában kezdünk egymásra találni. A folytatás talán pont ezen az alkalmon múlhat. Én szüleimmel élek akik akkor nyaralni fognak, ezért is terveztem akkorra az első alkalmat. De abba nem gondoltam bele, hogy mit fog szólni a lakáshoz. A problémák: A fürdőszoba nagyon csúnya lelakott, és a plafon penészesedik meg válik le róla a festék. A nappaliban foltok vannak a falon, ahová az évek alatt odadőlt az ember annak a nyomai. A szobám pedig azért ciki mert elég gyerekes, plüssállatok, gyerekszekrénysor. A másik, hogy egy görénnyel lakom együtt, amiről ő is tud, de idegen orr számára állitolag nagyon büdös tud lenni. Kirakni nemtudom a szobából arra az időre, nagyon pici a lakás, nem fér el a ketrec máshol. Annyi aggodalmam van ezzel kapcsolatban, hogy milesz ha emiatt elmegy a kedve tőlem, illetve hogy én feszélyezve leszek emiatt és nem tudok ellazulni. Már azon is gondolkoztam hogy kitalálok valami indokot, és elhívom egy szállodába inkább. Hozzá nem mehetünk az nem opció.
2016. júl. 24. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy nincs az a férfi, akit érdekel a lakásotok, hogy hogyan néz ki. Van, de az nem gondolnám, hogy abból a rétegből való, amiből te. Egy cégnél dolgoztok, feltételezem kb. ugyan úgy éltek anyagilag.

Inkább ha férfi lennél, és nőről lenne szó, azok túlságosan igényesebbek többségében. Én férfiként nagy ívben, ahogy sokan mások.

2016. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#7 A plüssállatokból én is lányra következtettem, de ott van még a görény is. :)


Kérdező, a penészt a szüleid biztos hogy nem fogják hiányolni, a festést meg lehet hogy észre sem vennék. Már áthívtad a barátod, vagy csak most tervezed? Hívd át festeni.. :D

2016. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az döbbent le, hogy ennyire igénytelen legyen egy család, hogy évek alatt sem festi ki a lakást legalább a kötelező higiániai meszelésre gondolván? Fillérekből fel lehet tuningolni a fürdőszobát is, nem hiszem, hogy pénzkérdés ez nálatok. A penész nagyon ártalmas a tüdőnek, bekerülnek oda a gombaspórák, és az ki nem jön, gyulladást okozhat, később krónikus megbetegedéseket is. Szóval vegyél egy vödör diszperzitet, és előtte 2 nap alatt vágd rendbe a lakást.
2016. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az utolsó.Nem a plüssmacik miatt kellene aggódni mert az a legkisebb baj ,meg a görény ugye. Egy tisztasági festés nem sokba kerül és nem is kell minden évben. 24 éves nő vagy ,nem kamasz már.Ha meg nem tetszik barátnőkkel is össze lehet költözni albérletbe,vagy lakótársakat keresni.Most hirtelen átmeneti megoldásként azt mondanám,hogy a görényeket vidd a szüleid szobájába addig és tegyél fel posztereket a falra ott ahol koszos,szellőztess,takaríts....
2016. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de a plüssből nekem nem volt egyértelmű, hogy lányról van szó (nekem is vannak plüsseim).


Diszperzitet tudsz venni a Tescóban potom pénzért, amit pillanatok alatt rá tudsz kenni a régi festésre (szólj a szüleidnek, fater talán még segíteni is fog). A penészirtás pedig evidens. Utána arra is jöhet a diszperzit (aztán meg kéne nézni azt a hőhidat, vagy szellőzést, mert rövid idő alatt újra elő fog jönni).


Egyébként ne parázz. Mi férfiak sokkal engedékenyebbek és eltekintőbbek vagyunk az ilyen dolgokkal kapcsolatban, mint a nők. Csak legyen ágy és kis magány, aztán ennyi. A többi menni fog magától.

2016. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Blade Bone ***** válasza:
100%

Én nem mennék nagyon penészes lakásba. Régebben nálunk is volt a jó kis b..zi szomszéd miatt, hogy száradna ki, és az nem egy jó dolog, büdös, jellegzetes szagú és ahogy írták is nem egészséges, nagyon nem. A megnövekedett páratartalom meg bedohosítja a ruhákat, mindent. Ez ellen minél hamarabb tenni kell, ahogy tudsz, mert tényleg veszélyes.

A másik meg, még te vinnéd őt szállodába? Az durva... Csak mert ha nem fogad el így, még szex végett sem, akkor teljesen mindegy milyen házban laksz, így is úgy is csak max pár alkalom lesz a tiétek.

2016. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fogd fel úgy, hogy ez egy teszt. Ha annyira kiakad a körülményeiden, akkor nem éri meg bele időt feccölni, mert nem érett egy normális kapcsolatra.

(Én is szar körülmények közül származom, én is szégyellem a lakásunk a párom előtt, a mai napig. De ő soha jelét nem adta annak, hogy zavarná a környezet. Tisztában van vele, hogy nem az én lakásom, és azzal is, hogyha egyszer elköltözünk, a saját nem így fog kinézni.)

2016. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!