Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az, hogy srác létemre imádok női fehérneműben lenni? El sem tudom képzelni az életem nélküle!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs de nem lehet h b*zi vagy?:O
2010. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Elsőnek igaza van :D
2010. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne keverjétek már!

Inkább transzexuális vagy transzvesztita hajlam, mint b.uzi.


A bu.zik nem öltöznek női ruhába, vannak férfiasak is.


Én lány vagyok de mégsem szeretem a női cuccokat, inkább fiúsan öltözködöm. Így is találsz olyat, akinek tetszel, de fogadd el, hogy a legtöbb ember ezt nem nézi jó szemmel.

2010. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a korrekt,normális választ!
2010. ápr. 17. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán mert a női fehérneműk sokkal szebbek, csinosabbak mint a férfi alsóneműk, és te ezeket nem csak nézni, hanem viselni is szereted.

Ez erős feminim, vagy inkább transzvesztita hajlamot takar.

Egyébként a nőkhöz vonzódsz?

Ezt tényleg kevés ember/nő fogadja el, szóval párválasztásnál lehet kis fennakadásokat fog okozni. De fel a fejjel, Ed Wood is imádta a női fehérneműket/ruhákat, mégis talált egy rendkívül megértő, és jó barátnőt. ;)

2010. ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából bi vagyok.Köszönöm,aranyosak vagytok!
2010. ápr. 17. 01:20
 7/8 anonim válasza:
talán azért mert a férfiasság minden szikrája kihalt belőled? én a helyedbe meg se szólalnék. megmenthetnéd a társadalmat magadtol, meg a hozzád hasonlóktól.
2010. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresgélj az smpixie-com-on, ott elég fura fazonok vannak, köztük olyanok is, mint amilyen te vagy, és lányok is, akik ezt elfogadják :)
2010. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!