Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy energiavámpír?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy energiavámpír? Miből ismerhető fel? 20/l

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy egy srác az?
2016. júl. 25. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Vörös, 145 kilós, és csak magáról akar/tud beszélni.
2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

[link]

[link]

[link]


Jó olvasást! :)

2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
85%

Folyton magáról beszél, a problémái a fő témaforrások, emellett rád nem figyel, illetve az önzés jól látható jelei felismerhetőek rajta.

Durvább esetben egyenest semmibe vesz, kizárólag a saját boldogulása a fontos számára.

Még annyit, hogy képes elkúrni egy jó napot is.


26/F

2016. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Lefáraszt, minden értelemben...
2016. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szergej55 ***** válasza:
51%
Az elején könnyen behálóz, úgy érzed egy ideig, mintha neked teremtették volna, vagy minimum közel állnátok egymáshoz beállítottságot illetően. Azután képtelenség lerázni, nélküle lenni, teljesen be akar hálózni tudtán kívül is.
2016. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy hosszú cikket róluk. Egy szép példányba botlott ezek szerint.
2016. júl. 25. 21:12
 7/10 A kérdező kommentje:
botlottam
2016. júl. 25. 21:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Az illető tudja magáról állítólag, hogy gondjai vannak. De azt nem, hogy pontosan mi is ő? Van értelme közölni vele, hogy ő egy energiavámpír?
2016. júl. 25. 21:23
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ez csak attól függ, hogy meg akar-e változni, de ezt mi nem tudjuk. Ha nem akar, akadémiai szintű bizonyításba is belemehetsz, akkor sincs eredménye, ha hajlandó elhinni, talán működhet.
2016. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik munkatársam az. Leszív mindenkit agyilag, full negatív, mindent és mindenkit kritizál, mindenre van valami gúnyos megjegyzése, állandóan pofázik, be nem áll a szája, természetesen, ő a munka hőse, csak az és úgy jó, ahogy ő csinálja. Szerencsére minimális a kontaktom vele, de kerülöm nagy ívben, mert képes negyed óra alatt teljesen le amortizálni szellemileg. Hogy a párja, a gyerekei, a család, a szűk környezete hogy viseli el, azt nem tudom, szerencsére nem vagyok vele közelebbi kapcsolatban.
2016. júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!