Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem teljesen leszívott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem teljesen leszívott. Jobb lenne nekem nélküle? Mert amúgy meg rendes és nagyon szeret.

Figyelt kérdés

A barátom egy energiavámpír. Egy tündéri teremtés, iszonyatosan édes, bújós, szeretnivaló, és soha nem bántana. DE. Teljesen önállótlan. Hatalmas erőfeszítéseibe kerül a legkisebb dolog elintézése is. Nincsenek céljai, nem ért igazán semmihez, önbizalma sincs, nem ambiciózus. Alapvetően pesszimista, mindenben meglátja a problémát, és felnagyítja, hatalmas fáradalomként állítja be. Az emberekért sincs oda.

Én, pedig, mintha a gyerekem lenne, ráhangolódtam arra, hogy tanítgatom, terelem az úton, segítek elintézni mindent, noszogatom, segítem, hogy jobban teljesítsen az egyetemen, stb. Az állandó rosszkedvét vagy baját, önbizalomhiányát rengeteg szeretettel próbáltam orvosolni, gyakran sikertelenül.

Mára megfordult a helyzet.

Ő most jól teljesít az egyetemen, lazábbra veszi a dolgokat, nem stresszel annyira. Továbbra is önállótlan, az igaz, de jobb a kedélyállapota, az általános hangulata és önbecsülése.

Viszont. Nekem úgy érzem már alig van erőm, lelkesedésem teljesíteni a saját feladataimat, mintha elszállt volna az egykor hatalmas ambícióm és életkedvem, életerőm. Sokszor, mint egy hetven éves, csak pihenésre, egyedüllétre vágynék. Sokszor már alig várom, hogy menekülhessek haza vidékre a szüleimhez, ami mindentől távol van, nyugiban.

A másik, hogy hiába változott meg pozitív irányba, folyamatosan bennem van az, hogy ezt szinten kell tartani, nehogy valami sérülés érje, mert akkor megint mélyre zuhan. Ezért akármi jó programmal, dologgal áll elő, mégsem tudom elengedni magam és úgy élvezni, mintha egy másik emberrel lennék.

Van egy ismerősöm, aki teljesen ennek az ellentéte. Miután vele beszélgettem vagy akármit csináltam, mindig tele életerővel, kedvvel, célokkal telítődtem meg. Vele sajnos többet nem tudok találkozni.

Nem tudom, mit tegyek, mert egyébként tényleg nagyon aranyos, kedves. A szex is jó, és szeretek vele összebújni, bár gyakran akkor is feleszmélek, hogy mintha úgy szorongatnám, mint egy kisfiút, akit védelmezek. Ő, pedig úgy bújik, mint egy kisfiú.

Nagyon hozzám nőtt már, de gyakran úgy érzem, hogy nem jutok előbbre vele, hanem inkább sokszor visszafelé. Szeretem, ha valaki el tud kápráztatni valamivel, ha felnézhetek rá, ha új dolgokat tud mutatni nekem. Ez nincs meg. Tanácstalan vagyok.



2012. máj. 12. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el kérlek ezt neki is .Mondd továbbá azt is , hogyha ezen nem változtat kénytelen leszel szakítani.Mert te társra vágysz akivel segítitek kiegészítitek EGYMÁST és nem a kisfiad.

El fogja szívni nem csak az energiád hanem az önbizalmadat is.Ezért kérlek ha nem hajlandó változtatni akkor legyen bátorságod szakítani vele.

2012. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele finoman megbeszélni ezt, de vagy nem értett egyet velem, vagy nagyon szomorú lett hirtelen, és bekapcsolt a depiriasztóm, és rögtön elkezdtem enyhíteni a dolgokat, és szeretetet adni neki.
2012. máj. 12. 13:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg elég féltékeny is, gyakran úgy érzem, hogy ki akar sajátítani...
2012. máj. 12. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatból nem lehet megélni.Minden esély megvan rá,hogy a barátod visszaváltozzon és te elsalaszd miatta a saját lehetőségeid.Az ilyen embereket kerülni kell,bármily fájdalmas is....Nekem is évekbe telt mire letudtam az ilyen emebreket az életemből és sikerült messziről végleg elkerülnöm.

Neked amúgy egy férfire lenne szükséged...

2012. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen papucs, ha tudod magadról h nem jó neked akkor dobd ki a p*csába vagy ne ilyen bocs h élek módon közöld vele a problémád.
2012. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha lehet, kupáld ki gyorsan, és hitesd el vele, hogy te húzod vissza őt.
2012. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget változott már amióta megismertem, nagyon sok dologra megtanítottam. (Még a gáztűzhelyt se tudta begyújtani...) Igazából rajongást soha nem éreztem iránta, azt sem tudnám teljesen őszintén kimondani, hogy halálosan szerelmes vagyok/voltam belé, de azt igen, hogy nagyon szeretem, és ragaszkodom hozzá. Ennek van így értelme?
2012. máj. 12. 15:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából barátaim se nagyon vannak már, amióta vele vagyok eléggé elmagányosodtam ilyen téren. Szinte csak a családom maradt, ők viszont másik városban élnek, és csak ritkán látom őket. Könnyen barátkozom viszonylag, mégis úgy érzem, hogy nélküle teljesen egyedül maradnék.
2012. máj. 12. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést... Kérdező neked sikerült azóta megoldanod a helyzeted?
2013. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!