Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják a lányok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a lányok ennyire gáznak, hogy 25évesen kockulok?

Figyelt kérdés
Még ha valami extrém kocka lennék aki napi 10órat játszik azt megértem, de én heti átlag kb 6órát wowozok. Rendesen elvégzem a munkám és mellette az egyéb dolgaim is. Nekem ez egy aféle hobby, úgy mint másnak a golfozás, vagy a kocsmázás. mégis elég negativ a megitélése. Szellemileg 15évesnek titulálnak amiért wowozok, és csak azt hajtogatják, hogy "nőjj már fel"

2016. júl. 26. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is játszom néha 25 éves létemre és sok más normális embert ismerek akik szintén. Nem gáz, nyugi.
2016. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A barátom 36 éves és játszik ilyenekkel. Nincs ezzel semmi baj.
2016. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azért mert valószínűleg azok a lányok akik ezt gáznak tartják nem értik hogy miért csinálod. Nekem ugyanilyen volt a barátom mikor megismerkedtünk, fura volt, de próbáltam megérteni mi köti le benne, mi az amiért ez neki fontos hogy a szabadideje nagy részét ezzel töltse. Ez úgy ment, hogy eleinte beszélgettem vele róla, majd mivel bazira nem értettem meg, elkezdtem én is játszani. Sokkal könnyebb volt.

Addig amíg nem teszed előrébb az egyéb dolgaidnál, amíg nem az az első hogy mindenek előtt rohansz a gép elég, gyakorlatilag a szabadidődben az hogy tévét nézel, vagy olvasol vagy wowozol az a te ügyed. Azért lássuk be elég könnyen át lehet esni a ló másik oldalára, és amint a játékhoz kezded el igazítani az időbeosztásod és azért nem mozdulsz ki otthonról és azért nincs más érdeklődési köröd, na az a pont amikor már kezd gáz lenni.

2016. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

ha így néz ki a szobád, ne csodálkozz :D

[link]

am érdekelne, hogy hogyan tálalod ezt a pár óra játékot...


23F

2016. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azert mert meg mindig megvan az emberekben, hogy a videojatek egy bena pixeles sz-r, amit a hulyegyereknek talaltak ki, hogy ne b-szogassa az anyjat az eszmeralda uj resze alatt.


Kozben a modern jatekokban szukseg van taktikara, koordinaciora, csapatmunkara, vezetesi ismeretekre, ugyessegre, gazdasagi imseretekre, JO, Legalabb kozepfoku angol nyelvismeretre.


Aztan jon a "jocsaj" es lekockaz a pitsaba. Majd lemegy nyomogatni a facebukot meg nezni a b-zi vampiros sorozatat. Esetleg szocializalodas kerete kozott lereszegedni a sarga foldig.

2016. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Taxizom, és volt egy olyan szitu, hazavittem egy csajt, és közben tök jól elbeszélgettünk az autóban, mikor megérkeztünk azután is még dumáltunk pár percig az autóban. Aztán észrevett egy gamestar újságot a hátsóülésen, és megkérdezte, hogy én olvasom-e. Mondtam, hogy igen, és hogy szoktam wowozni szabadidőmben. Erre mondja, h elég gáz hogy felnőttként milyen gyerekes hobbym van, majd kiszállt
2016. júl. 26. 09:20
 7/16 Szergej55 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy random **csa mit gondol?
2016. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
végülis az mindegy lenne, hogy egy random csaj mind gondol, ha ennyi lenne az egész, akkor fel sem tettem volna a kérdést. De már sok hasoló eset is előfordult amikor szimpatikus csajokkal ismerkedtem, és éreztem, hogy énis bejövök nekik, de aztán vége mindennek amikor megtudják, hogy wowozok
2016. júl. 26. 09:27
 9/16 Szergej55 ***** válasza:
Csak emiatt? Akkor azok annyit is értek, nem kell nagy ügyet csinálni a dologból.
2016. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel olyan lányt aki szintén wowozik vagy mondjuk más mmorpg-t játszik.
2016. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!