Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják a lányok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a lányok ennyire gáznak, hogy 25évesen kockulok?

Figyelt kérdés
Még ha valami extrém kocka lennék aki napi 10órat játszik azt megértem, de én heti átlag kb 6órát wowozok. Rendesen elvégzem a munkám és mellette az egyéb dolgaim is. Nekem ez egy aféle hobby, úgy mint másnak a golfozás, vagy a kocsmázás. mégis elég negativ a megitélése. Szellemileg 15évesnek titulálnak amiért wowozok, és csak azt hajtogatják, hogy "nőjj már fel"

2016. júl. 26. 09:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az nemis lenne rossz :D csakhát az mmorpg világában elég egyoldalúan a kanok vannak többségben:D tehát ha játékon belül nemismerek egy lányt sem, akkor honnan máshonnan ismerhetném meg?:D
2016. júl. 26. 09:39
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem meg a shoppingolás és a semmiről való felesleges csacsogás a gáz.


Kit érdekel, hogy mit mondanak?!

2016. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk Wow-ozni nem szoktam, de néha mondjuk LoL-ozok vagy játszok Gates of Andaronnal, bár azt már nagyon rég nem :D 15-18 éves korom körül Metineztem is. Amúgy meg inkább offline játékokat szeretem. Need for Speed Carbon, Most Wanted, Underground 2 :D Vagy Unreal tournament 2004, vagy Heroes of might and magic 4 ilyeneket. Nem tudom mennyire kocka réteg, de hívtak már annak :D

22/L

2016. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet tudják, h mennyibe kerül egy gamecard. :D Csak viccelek, 4ezer egy hónapban. xD Nézd, van egy csomó egyéb hobbi is, amire ferde szemmel néznek páran, de jó, hogy már az elején kiszűrted azokat, akik nem értenék meg. Egy barátomnak megmondták, hogy sznob, mert teniszezik. (A munkahelyén van egy dupla pálya, van egy ütője és odakerülve tanult meg teniszezni, aztán mivel a kollégái játszanak, ő is eljár velük.) Mást azért néznek hülyének, mert lézerharcra jár (az még drágább is, mint a wow). :D Akivel nem vagy kompatibilis, azzal nem érdemes kezdeni. Lehet jobban elfogadnák, ha hetente ennyi időt a barátaiddal a kocsmában töltenél, de azoknak csak gratulálni lehet.
2016. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kockaság olyan sztereotípia, amit a legtöbben elítélendőnek tartanak, nagyjából ennyi az oka annak, hogy az általad említett csajok gáznak tartják. Nem tudják, mi az, de azt hallották, gáz.


Amúgy ez hülyeség, hogy csak pasik játszanak, wowból is több csajt ismerek, illetve én más mmo-val játszottam sokat, ott klánvezérként ténykedve az volt a tapasztalatom, hogy jóval több nő van, mint hinné az átlag... csak sokan nem verik nagydobra, mert a legtöbb pasi már a gamer csaj gondolatától elélvez. Évek alatt rengeteg ajánlatot kaptam ismeretlenektől, olyan is volt, aki lelkes résztvevőként ott volt az összes szervezett IRL talinkon, aztán benyögte, hogy ő csak csajozni jött...

Ha rám hallgatsz, akkor ezt a mentalitást hanyagolod, hogy kifejezetten csajozni akarsz játékban, mert az ritkán nyerő. (Persze, tudok olyan csajról is, aki pasizás miatt játszott, de az olyan is...) A csajokkal is ugyanúgy lehet összehaverkodni ingame, mint bárki mással, és barátságból bármi lehet.

Részemről nem egy pasit ismertem meg játékban, de mindegyikkel azért alakult több, mert nem nyomultak kapásból látatlanban csak azért, mert más van a lábam között, mint nekik...

Mostani párom is kocka, szintén játékból ismerem, és bár néha őrületbe kerget, hogy inkább a szobában ül, de (többnyire) meg tudom érteni. :D

2016. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És Alliance vagy Horde? :D Amilyen szerencsém van,tuti hordás vagy :D Én nem olyan rég kezdtem wowozni,de azt sem sűrűn,mert tesóm accán van a karim,de ja. 23 leszek idén és játszom :d És lány vagyok :P
2017. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!