Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak esetleg volt-e ilydn tapasztalata vagy mit gondol erről a helyzetről?


Szóval adott két húsz éven felüli, akik egyetem melletti nyári melóban ismerkedtek meg, szinte minden nap beszélgetnek, bár átlagban sajnos csak telefonon mert mindkettőjüknek elég kevés az idejük. Viszont, mindamellett, hogy néha már egész közel kerülnek egymáshoz, máskor mégis mintha kicsit távolságtartóvá válna a lány akár egyik napról a másikra és ár sokat beszélnek a randizásról, mégse jön össze. Én félek túlságosan attól, hogy nem lesz belőle semmi, vagy mit gondoltok róla? A pasi fél vagyok egyébként.



2016. júl. 26. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Légy bátor, és közeledj hozzá, aztán kiderül, hogy mi is a helyzet.
2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem, már június közepe óta, csak tényleg néha, főleg ha rossz kedve van akkor hiába próbálom felvidítani vagy elhívni valahova hogy megpróbáljam felvidítani, egy kicsit olyan messze érzem magamtól, míg máskor meg tényleg, nagyon jókat beszélgetünk akár egész napon át.
2016. júl. 26. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen... Általában az ilyenből nem szokott sok jó lenni.

Picit hagyd a témát, 1 hétig legalább! Gondold át mire van szükséged, és hogy azt hogyan érheted el legjobban!


:)

2016. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elgondolkodtam rajta, hogy egy ideig nem írok neki és akkor majd eldől, hogy ő keres-e engem vagy sem. Abból azért sok minden lelehet vonni.
2016. júl. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!